Fotogalerie voor Vintage apartment 250 meters from the sea and 300 meters from the center of Milazzo!





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Milazzo. Port of Milazzo en Marina di Portorosa zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen.
Milazzo, Città metropolitana di Messina
In de buurt
- Spaggia di Ponente - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Santuario di San Francesco di Paola - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Port of Milazzo - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Castello di Milazzo - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Santuario di Sant'Antonio da Padova - 11 min. rijden - 7.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- English Bar - 4 min. wandelen
- chantilly cafe - 5 min. wandelen
- Sapori di Pasta - 3 min. wandelen
- Totu' Café - Bistrot - 4 min. wandelen
- Bar Amoroso-Tabacchi Gelateria-Articoli Da Regalo-Lotto Sisal - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Vintage apartment 250 meters from the sea and 300 meters from the center of Milazzo!
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
5 externe beoordelingen