Geheel appartement
Sweett | Mazzini III
Dit appartement met een keuken ligt op 5 minuten stappen van Kathedraal van Milaan
Fotogalerie voor Sweett | Mazzini III





Geheel appartement
1 badkamer22 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Sweett | Duomo V - One Bedroom Apartment, Sleeps 3
Sweett | Duomo V - One Bedroom Apartment, Sleeps 3
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 015146-CIM-11306, IT015146B4HK7UYJPN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
4048042
Over deze buurt

Milano
In de buurt
Piazza del Duomo3 min. wandelen - 0.3 km
Galleria Vittorio Emanuele II5 min. wandelen - 0.4 km
Kathedraal van Milaan5 min. wandelen - 0.4 km
Teatro alla Scala8 min. wandelen - 0.7 km- Via Torino2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Missori - 2 min. wandelen
- Station Milano Nord Cadorna - 16 min. wandelen
- Luchthaven Linate (LIN) - 24 min. rijden
Restaurants
- The Dome2 min. wandelen
- Spontini2 min. wandelen
- Hotel dei Cavalieri2 min. wandelen
- Princi1 min. wandelen
- Granaio Caffe & Cucina2 min. wandelen








