Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Lambrate Flat Milan
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Corso Buenos Aires.
Fotogalerie voor Lambrate Flat Milan





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Bloom Apartment
Bloom Apartment
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT015146C2OGISA5W2, 015146-CNI-03923
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Lambrate, een wijk in Milaan. Galleria Vittorio Emanuele II en Teatro alla Scala zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum.
Milano, Città metropolitana di Milano
In de buurt
- Istituto Neurologico Carlo Besta - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Piazzale Loreto - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Technische Hogeschool van Milaan - 19 min. wandelen - 1.6 km
- IRCCS Stichting Nationaal Kanker Instituut - 3 min. rijden - 1.5 km
- Corso Buenos Aires - 7 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Noodle House - 6 min. wandelen
- Royal Hammam - 3 min. wandelen
- Pasticceria Ungaro - 3 min. wandelen
- Panificio Danelli - 6 min. wandelen
- Farinascere - 5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Lambrate Flat Milan
Beoordelingen
9,8








