Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een balkon, een eetruimte en een televisie zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een kluis en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 015205-LNI-00053, IT015205C2ALU26V94
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Segrate. Kathedraal van Milaan en Teatro alla Scala zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Circuit van Monza. Bekijk onze reisgids voor Segrate
Zijn huisdieren welkom bij Cozy Apt. at Segrate | Linate and San Raffaele?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy Apt. at Segrate | Linate and San Raffaele inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy Apt. at Segrate | Linate and San Raffaele uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy Apt. at Segrate | Linate and San Raffaele?
Dit appartement in Segrate ligt op 2,4 km van Ziekenhuis San Raffaele en op 4,2 km van Idroscalo. Ook Parco Esposizioni Novegro en Evenementenhal Circolo Arci Magnolia liggen op 10 km afstand. Metrostation Vimodrone ligt op 22 minuten wandelen.
Beoordelingen over Cozy Apt. at Segrate | Linate and San Raffaele