Dit rookvrije appartement beschikt naast een conciërgeservice over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een wasmachine en een waterkoker voor nog meer comfort zorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Reiswieg
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 20 per accommodatie per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 50 per accommodatie, per verblijf
Managementtoeslag: EUR 15 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 015146-CIM-01886, IT015146B4D6399Q3G
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alessia's Flat Quite Charming Apartment Milan
Alessia's Flat Quite Charming Apartment
Alessia's Flat Quite Charming Milan
Alessia's Flat Quite Charming
Alessia's Flat Quite Charming
Alessia's Flat - Breno 1 Milan
Alessia's Flat - Breno 1 Apartment
Alessia's Flat - Breno 1 Apartment Milan
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Ripamonti Corvetto, een wijk in Milaan, en ligt vlak bij een metrostation. Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Mediolanum Forum of San Siro-stadion. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Zijn huisdieren welkom bij Alessia's Flat - Breno 1?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Alessia's Flat - Breno 1 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Alessia's Flat - Breno 1 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Alessia's Flat - Breno 1?
Dit appartement ligt in Ripamonti Corvetto, op 2 km afstand van Fondazione Prada en QC Termemilano. Ook Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan liggen op 5 km afstand. Metrostation Brenta ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Milano Porta Romana is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Alessia's Flat - Breno 1
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
2,0
Netheid
6,0
Locatie
2,0
Personeel en service
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Simone
Reisde met familie
3 jan 2026
Sao Camas de solteiro juntadas, algumas rangem por serem de armar. Precisa-se investir em manutençao de todos pequenos detalhes do local. A porta com fechadura de segredo é robusta, boa. A faxina que pagamos extra foi otima.
Simone
26 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Olga
24 mrt 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Хуже просто не бывает!!!
Впечатления о проживании остались самыми ужасными! Семья из 3х чел, с реб. 8ми мес., заранее бронирующие и полностью оплатившие квартиру для комфортного проживания с таким малышом - мы даже не подозревали о подобном: в Милане на момент проживания - 4 -5 грю Квартира неопапливаемая...ВООБЩЕ! В спальне нах сплит система. Пультов НЕТ! Хозяева на запросы не отвечают. Обьясняем, что очень холодно, жить невозможно, малышка заболеет - никакой реакции! К нашему прибытию нас никто не ждал. Заранее написали время с 15 до 16ч. прибытия, задавали вопросы - как и кто нас будет размещать, опять в ответ тишина. С помощью консьержа ( ДА! Оказывается в доме был консьерж) проникли в квартиру, а в ней заспанный араб, который, как выяснилось позже, должен был убрать квартиру до нашего приезда. Он сразу созвонился с пресловутой Алесей - хозяйкой), нас требовательно попросили подождать на улице, пока квартира начнет приводиться в порядок, при 4гр с голодным и уставшим после переезда ребенком!!! Такого свинства вряд ли где-то встретишь! До Милана, мы уже успели побывать и в Бергамо, и в Риме. Везде чистота, порядок и порядочность в отношении гостей. В данном случае - были сменены полотенца и постельное белье, мусор вынесли частично! Фото при бронировании не соответствуют качеству. В коридоре квартиры висит стенд, на котором оставляют записи благодарные клиенты. Сейчас там висят оскорбления в адрес Россиян, президента призывы к уничтожению! При таком уровне нужно лишать лицензии подобный бизнес!