B&B Hotel Milano Ornato bevindt zich in Niguarda, een wijk in Milaan, en ligt vlak bij een metrostation. Kathedraal van Milaan en Teatro alla Scala zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Monza Circuit. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Via Ornato 64, Milan, MI, 20162
In de buurt
Villa Clerici
8 min. wandelen - 0.7 km
Legend Club
5 min. rijden - 2.1 km
Parco Nord Milano
6 min. rijden - 2.5 km
Università di Milano-Bicocca
6 min. rijden - 2.8 km
Teatro degli Arcimboldi
6 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Niguarda Nord Tram Stop - 2 min. wandelen
Station Milano Greco Pirelli - 5 min. rijden
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 49 min. rijden
Restaurants
kebap Niguarda
8 min. wandelen
Scott Joplin
8 min. wandelen
Sun Strac
9 min. wandelen
Autoclub
9 min. wandelen
Bar Capolinea
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B Hotel Milano Ornato
Hotel vlak bij Galleria Vittorio Emanuele II
B&B Hotel Milano Ornato biedt onder andere een bar en een 24-uurs businesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een feestzaal
Een automaat, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en vergaderruimtes
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 144 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 7,90 voor volwassenen en EUR 3,90 voor kinderen
Een bar/lounge
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
3 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Douche
Gedeeltelijk open badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv van 15 inch met digitale zenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 7.9 voor volwassenen en EUR 3.9 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 20 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT015146A1FIJCKK9X, 015146-ALB-00258
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning tijdens bepaalde periodes mogelijk en alleen gedurende bepaalde uren beschikbaar.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Hotel Milano Ornato?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij B&B Hotel Milano Ornato?
Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij B&B Hotel Milano Ornato van één nacht voor twee volwassenen op 28 mei 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per nacht.
Hoe laat kan ik bij B&B Hotel Milano Ornato inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Hotel Milano Ornato uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat B&B Hotel Milano Ornato?
Dit hotel ligt in Niguarda, op 2 km afstand van Ziekenhuis Niguarda Ca Granda en Parco Nord Milano. Ook Università di Milano-Bicocca en Teatro degli Arcimboldi liggen op 3 km afstand. Niguarda Nord Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Cascina California Tram Stop is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Hotel Milano Ornato
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
6,6
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 164 van 612 beoordelingen
10 - Uitstekend
164
Gastenscore: 8 - Goed. 239 van 612 beoordelingen
8 - Goed
239
Gastenscore: 6 - Redelijk. 137 van 612 beoordelingen
6 - Redelijk
137
Gastenscore: 4 - Matig. 45 van 612 beoordelingen
4 - Matig
45
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 27 van 612 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
27
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel voor 1 nacht slapen en goed onbijt
Daniel
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michael
10 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was tired, marks on the walls, bedside lights not working and third bedside socket missing. The breakfast was exceptional, great selection and all well cooked. Staff very friendly and welcoming.
Michael
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Nuna
9 mei 2026
Positief: Personeel en service
Leider habe ich für Frühstück, gekochte Eier vermisst.
Nuna
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Kyran
18 apr 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Checking in the staff member was rude and arrogant. Checking out the staff member was lovely however. The room itself was fine. Air-con was broken as well as shower door and sink plug. It was liveable and reflected the price but things could have been better.
Kyran
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war einfach, aber sehr sauber, das Personal sehr freundlich und das Frühstück hervorragend. Für diesen Preis in Mailand absolut top.
Ein kleines Manko ist die Lage, mit der Straßenbahn kommt man aber schnell ins Zentrum.
Martin
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emma
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great for on a budget the rooms were clean and tidy everything is basic but good for if you are using this hotel as a base to explore
Emma
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thales
19 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Como sempre funcionários extremamente simpáticos café da manhã de qualidade. Chegamos por volta das 2h00 da manhã e fomos muito bem atendidos na recepção orientados e devidamente acomodados.
Thales
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Alicia
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The service was very friendly and professional. The rooms were very clean, but the corridors and the restrooms by the lobby were not as clean. The TV was broken and the emergency light at the room was low on batteries, flashing constantly. Unable to sleep well. Tried to contact the front desk by phone but it seemed impossible. The cleanliness of the room was optimal, and the proximity to eateries, etc., was extremely ideal.
Alicia
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
yakup
3 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great clean place to stay
Great place to stay
yakup
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kaitlin
7 mrt 2026
Air conditioning didnt work but it may be because of the time of year I went. Staff were nice. Room was clean but I paid for a double bed and got 2 singles pushed together which you cant sleep in the middle of because they come apart, so I basically had a single bed. The hotel is noisy so didnt sleep well and the breakfast was rubbish.
Kaitlin
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ali Ekrem
20 jan 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Evet
Ali Ekrem
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giuliano
1 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buona posizione per le mie necessità, albergo e camere pulite, personale gentile e disponibile.
Giuliano
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Keith
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cheap and cheerful, good value, especially the beers in reception. Helpful staff as well. It's a little out of the centre but public transport is cheap and easy
Keith
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ana
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nada a reclamar, tudo estava de acordo com a descrição!
Ana
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Manuela
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito boa as acomodações, café da manhã ótimo! A localização, tem ponto de ônibus elétrico muito perto.
Manuela
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andressa
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muito bom, café da manhã excelente, atendimento maravilhoso. Só faltou um frigobar no quarto.
Andressa
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
19 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comodidad
Bien ubicado y rico desayuno
Marco
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giulia
5 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Si
giulia
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
TAKURO
13 jun 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
安宿です。
TAKURO
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CARLOS A
17 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Caliche en sus viajes por el mundo
Un hotel con habitaciones cómodas, confortables, excelente atención, buen desayuno
CARLOS A
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jessica
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes, sauberes und günstiges Hotel mit eigenem Parkplatz. Direkt an einer Tram-Station gelegen von der aus man ungefähr eine halbe Stunde ins Zentrum von Mailand fährt.
Jessica
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
19 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien ubicado
En general muy bien, el desayuno muy rico y atencion exelente
Marco
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
ester
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Razoável
Hotel caro e bem distante dos pontos turisticos em Milão
ester
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Tristano nunzio
17 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Camera uso singolo molto piccola, letto e cuscino da buttare, era pulita ma dava la sensazione di sporcizia.
Tristano nunzio
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Avegail
25 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very nice,walkable ,convenient,we enjoyed our stay,the room was neat and clean,strongly recommended.