Geheel appartement
Two bedroom apartment in Riviera del Sol
Fotogalerie voor Two bedroom apartment in Riviera del Sol





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer54 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Amazing Pool and Garden Apartment by Costarentals - Ref 253
Amazing Pool and Garden Apartment by Costarentals - Ref 253
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000290440000598850000000000000000VUT/MA/848980, VUT/MA/84898
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
505702
Over deze buurt

Mijas Costa
In de buurt
Malaga Provincie Stranden14 min. wandelen - 1.3 km- Playa de Calahonda8 min. wandelen - 0.7 km
- Miraflores Golf Club10 min. wandelen - 0.9 km
- Playa de Calahonda - Rocas del Mar10 min. wandelen - 0.9 km
- Playa de Calahonda - Riviera15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Estación de Torremolinos - 23 min. rijden
- Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 41 min. rijden
Restaurants
- Max Beach13 min. wandelen
- Restaurante Antonio3 min. rijden
- La Tabla18 min. wandelen
- David Bar10 min. wandelen
- George's Bar9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Two bedroom apartment in Riviera del Sol
Beoordelingen
9,0




