Gehele woning·Particuliere eigenaar
Luxury Seaside House, close to all the amenities of La Cala de Mijas
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het strand en biedt onder andere een keuken en een terras
Fotogalerie voor Luxury Seaside House, close to all the amenities of La Cala de Mijas





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Spacious townhouse sleeps 8, sandwiched between a beautiful pool and golf course
Spacious townhouse sleeps 8, sandwiched between a beautiful pool and golf course
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/MA/79097
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Mijas. Marina Marbella en Jachthaven van Benalmádena zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Cabopino en Strand van Fuengirola. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Club del Sol-tennisclub of Don Carlos Tennis & Sports Club.
Las Lagunas de Mijas, Málaga
In de buurt
- La Butibamba Beach - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Playa de La Cala - El Torreón - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Miraflores Golf Club - 4 min. rijden - 2.2 km
- Playa de Cabopino - 7 min. rijden - 7.2 km
- Strand van Fuengirola - 10 min. rijden - 9.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Cafetería. 24 Horas La Cala - 4 min. wandelen
- Venta La Butibamba - 7 min. wandelen
- Cafe Pino - 8 min. wandelen
- La Glera - 1 min. wandelen
- Los granainos - 1 min. wandelen








