C-Hotels Zeegalm ligt vlak bij het strand in Middelkerke. Bezoek culturele hoogtepunten Atlantikwall Openluchtmuseum en Koning Albert I-monument. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Plopsaland De Panne en Zwembad Vita Krokodiel. Aquafun en Cultuurcentrum De Grote Post zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals windsurfen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Middelkerke
Duinenweg 493, Middelkerke, 8434
In de buurt
Strand van Middelkerke
5 min. wandelen - 0.4 km
De Kegel X-treme
14 min. wandelen - 1.2 km
Sportclub Golden Point
16 min. wandelen - 1.3 km
Zwembad Vita Krokodiel
16 min. wandelen - 1.3 km
Grand Casino Middelkerke
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Oostende Ravelingen - 8 min. rijden
Station Veurne - 19 min. rijden
Brussels Airport (BRU) - 95 min. rijden
Restaurants
Deauville
16 min. wandelen
't Bretoentje
16 min. wandelen
Mats Beach Bar
9 min. wandelen
Café Central
15 min. wandelen
Bar du Soleil
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
C-Hotels Zeegalm
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij C-Hotels Zeegalm zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een speeltuin. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen en lang parkeren (toeslag)
Een ontbijtbuffet (toeslag), een automaat en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij C-Hotels Zeegalm bieden voorzieningen zoals gratis wifi, espressoapparaten en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en haardrogers
Flatscreentelevisies van 36 cm met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Overdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 11 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.00 uur: EUR 22 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Virtuele receptie
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
3 gebouwen
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 36 cm met satellietzenders
Eten en drinken
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 17.50 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.70 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 22 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): EUR 11 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 17.50 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Beschikt C-Hotels Zeegalm over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij C-Hotels Zeegalm?
Vandaag, 26 jun. 2026, kost een verblijf bij C-Hotels Zeegalm van één nacht voor twee volwassenen op 29 jun. 2026 min. € 115, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij C-Hotels Zeegalm?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 17.50 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij C-Hotels Zeegalm inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij C-Hotels Zeegalm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat C-Hotels Zeegalm?
Dit aan het strand gelegen hotel in Middelkerke ligt op 15 minuten wandelen van Strand van Middelkerke, X-Treme E-karting Battlefield De Kegel Bowling Minigolf en Sportclub Golden Point. Ook De Kegel X-treme en Zwembad Vita Krokodiel liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over C-Hotels Zeegalm
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
7,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 83 van 170 beoordelingen
10 - Uitstekend
83
Gastenscore: 8 - Goed. 65 van 170 beoordelingen
8 - Goed
65
Gastenscore: 6 - Redelijk. 18 van 170 beoordelingen
6 - Redelijk
18
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 170 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 170 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luc
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer goed.
Luc
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefie Agnes Emmanuel
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aangenaam verblijf, mooie en propere kamers. Ideale ligging als uitvalsbasis naar andere kuststeden en het strand.
Stefie Agnes Emmanuel
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bart
23 dec 2025
Kamer was netjes, vriendelijk en toegankelijk personeel. Zeer leuke ligging.
Bart
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kristof
24 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed hotel, rustig gelegen en goed ontbijt
Kristof
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mariëlle
31 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk personeel en dichtbij het strand
Mariëlle
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lesley
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeker om terug te gaan
Lesley
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ilse
25 aug 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het was goed gelegen!
Het raam was wel stuk , aan vernieuwing toe!
Ilse
6 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
LOUIS
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijke gasten en personeel.
Probleem: Na 18.00 zijn er geen verantwoordelijke aanwezig en moeilijk te bereiken. Het telefoon nummer aan de receptie is alleen bemand binnen de werkuren een noodnummer is er niet. Dit is vrij lastig als je, je zlf hebt buiten gesloten van je kamer en alle hulpmiddelen op de kamer liggen. Hier moet iets aan gedaan worden
LOUIS
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
M.A.C.
9 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
De kamer was prima in orde, de badkamer erg ruim! Het enige wat ons erg opviel was het ontbreken van goede logistiek tijdens het ontbijt: het aanvullen van de producten die inmiddels op waren duurde enorm lang (b.v. eieren, yoghurt, sinaasappelsap etc.), het oogt niet vriendelijk als schalen heel lang leeg blijven (langer dan 30 min.). Dat voorkomt opstoppingen door wachtende mensen. Omdat er maar 1 medewerkster actief was in de ontbijtzaal, kreeg zij het niet voor elkaar om én de bevoorrading én het afruimen van tafels voor haar rekening te nemen, zodat nieuwe gasten snel zouden kunnen plaatsnemen. Het aanbod en de variatie van het ontbijt is uitstekend! We denken dat het niet veel inspanning hoeft te kosten om ook de logistiek rondom het ontbijt ook op orde te krijgen.
M.A.C.
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Leila
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait !
Leila
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mathieu
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
bon séjour
Mathieu
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrea
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Deceptive from the outside as it looks quite aged but studio rooms inside are very nice
Andrea
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
G.
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Au calme, à l'écart du bruit et en pleine nature.
G.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lemoine
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Calme, propre, lit confortable, petit déjeuner complet et varié
Lemoine
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ariel
15 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Excellent hotel in a very nice and scenery area.
Ariel
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alison
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A good clean room. Dog friendly with plenty of walking around. Would recommend for 1 or 2 nights.
Alison
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
7 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super petite maisonnette bien propre et multifonction
Linda
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raymond
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Lage, gutes Frühstücksbuffet und feundliches Personal.
Raymond
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
28 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay
Sarah
1 nacht verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
4 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay.
It was great stay, and the team was very helpful - I will come again.
Michael
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luke
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean, tidy and spacious rooms.
Lovely site, clean rooms. Easy parking and great breakfast.
Luke
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claude
9 okt 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Période calme, propice au repos et à la détente. Séjour très agréable.
Claude
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patricia
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, friendly staff and felt like home. Gave it 4 stars because the mattress was quite hard and uncomfortable for me.
Patricia
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Uwe
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wünderschöne, gepflegte Anlage, ruhig, gute Lage zum Strand und zur Promenade, durch die Dünen ca. 300m. Tramstation hält direkt an der Unterkunft.
Frühstück sehr gut. Kommen gerne wieder.
Uwe
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jacqueline
11 dec 2025
Negatief: Voorzieningen
The room was terrible, next to no lighting, cold and miserable, staff was ok.but the hotel was really difficult to find even with the Sat Nav