Jesus 215 Insurgentes ligt in de buurt van Monumento a la Revolución en Monument voor de Onafhankelijkheid en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Jesus 215 Insurgentes hebben voorzieningen zoals wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kitchenettes met koelkasten, microgolfovens en ovens
Broodroosters, kookplaten en kookgerei, borden en bestek
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Kitchenette
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Entertainment
Tv
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
Jesus 215 Insurgentes ligt in Reforma, een wijk in Mexico-stad. Paseo de la Reforma en Monument voor de Onafhankelijkheid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Avenida Presidente Masaryk en Antara Polanco. Ga naar Nationaal auditorium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Paleis voor Schone Kunsten, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 27 min. rijden
Restaurants
Vips
3 min. wandelen
La Distral
7 min. wandelen
La Gloriosa
5 min. wandelen
Starbucks
5 min. wandelen
Starbucks
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Jesus 215 Insurgentes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Jesus 215 Insurgentes?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Jesus 215 Insurgentes van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Jesus 215 Insurgentes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Jesus 215 Insurgentes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Jesus 215 Insurgentes?
Dit vakantiehuis ligt in Reforma, op 10 minuten wandelen van Avenida Insurgentes, Paseo de la Reforma en Monumento a la Revolución. Ook Monument voor de Onafhankelijkheid en Ambassade van de Verenigde Staten liggen op 2 km afstand. Metrobús Revolución Station ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Revolución is het 10 minuten wandelen.