Red Roof Inn Merrillville ligt vlak bij de luchthaven en nabij pretparken in Merrillville. Westfield Southlake Mall en Albanese Candy Factory zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Deep River Water Park en Lake County Fairgrounds. Ook Crown Point Sports Complex en Indiana University Northwest zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Merrillville
8290 Georgia St, Merrillville, IN, 46410
In de buurt
Westfield Southlake Mall
1 min. rijden - 1.1 km
Albanese Candy Factory
6 min. rijden - 6.0 km
Crown Point Sports Complex
8 min. rijden - 11.5 km
Deep River Water Park
10 min. rijden - 10.3 km
Lake County Fairgrounds
14 min. rijden - 18.1 km
Lokaal vervoer
Station Gary Metro - 17 min. rijden
Chicago Midway Airport (MDW) - 73 min. rijden
Restaurants
Portillo's Hot Dogs
13 min. wandelen
McDonald's
4 min. rijden
Cooper's Hawk Winery & Restaurant
4 min. rijden
Culver's
4 min. rijden
Panera Bread
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn Merrillville
Hotel vlak bij Westfield Southlake Mall
Red Roof Inn Merrillville bevindt zich dicht bij Albanese Candy Factory en Crown Point Sports Complex en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een 24-uurs receptie en een automaat
Geldautomaat/bankservice en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 108 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Minikoelkasten, microgolfovens en gratis kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Geldautomaat
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep in de douche
Handgreep naast het toilet
Informatieborden in braille of reliëfletters
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 etages
2 gebouwen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Microgolfoven
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 20
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 17 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Merrillville?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Merrillville?
Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Merrillville van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Merrillville inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Tegen een bedrag van USD 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Merrillville uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn Merrillville?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 2,4 km van Westfield Southlake Mall en op 10 km afstand van Albanese Candy Factory en Crown Point Sports Complex. Ook Deep River Water Park en Lake County Fairgrounds liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn Merrillville
5,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
5,4
Netheid
2,0
Locatie
6,8
Personeel en service
5,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 168 van 723 beoordelingen
10 - Uitstekend
168
Gastenscore: 8 - Goed. 106 van 723 beoordelingen
8 - Goed
106
Gastenscore: 6 - Redelijk. 114 van 723 beoordelingen
6 - Redelijk
114
Gastenscore: 4 - Matig. 106 van 723 beoordelingen
4 - Matig
106
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 229 van 723 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
229
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sahal
16 apr 2026
Positief: Netheid
Nice
Sahal
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Saaroopya
13 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bed bugs
Saaroopya
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kesha
20 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Great customer service, very accommodating staff. I viewed multiple rooms one lighting issues and lack of cleanliness TV not working in the next room. This motel offers budget friendly housing. Pet friendly, must pay $50 refundable deposit at check-in, and there are no additional fees for the fur-baby.
Kesha
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Chahat
23 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Comfortable. However, there are periods of time where water wasn’t running and toilets weren’t flushing.
Chahat
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
MOHAMMAD ENAYET
14 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Yeah
MOHAMMAD ENAYET
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Tony
9 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Room was ok needs some details.work.
Tony
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
chahat
11 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Bathroom should be more cleaned otherwise it was good stay
chahat
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donald
3 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here a few times great location and quiet
Donald
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rebecca
9 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel for the money great location
Rebecca
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Ijaz
25 okt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Had bedbugs
Ijaz
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roberta
8 dec 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
It was quiet and clean just didn't like that they didn't shovel they stairs and definitely a case if someone fall
Roberta
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Donald
7 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location close to the highway and lots of food options
Donald
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Barry
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fast friendy staff
Barry
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Horace
25 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
OVERNITE
It was a good stay
Horace
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cheryl
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff with quick check in.
Cheryl
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marissa
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
quiet and safe
marissa
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roderick
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was good
Roderick
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pamala
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good pricing and parking.
Pamala
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
taylor
23 aug 2025
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Fine
taylor
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
John
20 okt 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
👎
I was shown 2 rooms and both were disappointing and unsanitary..
John
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kenneth
19 sep 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Location Location Location
Kenneth
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ibadullah
10 apr 2025
Good
Ibadullah
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeffrey
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room, easy check in and out. A bit of a trick to get to the hotel, but once tgere it was nice.
Jeffrey
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Amija
28 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten