Hotel Bellavista ligt in de historische wijk en aan een meer in Menaggio. Villa Monastero en Villa del Balbianello zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Menaggio en Meer van Lugano. Enoteca Principessa en Villa Melzi-tuinen zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals waterskiën, windsurfen en motorbootvaren. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Menaggio
Via Iv Novembre 21, Menaggio, CO, 22017
In de buurt
Strand van Menaggio
14 min. wandelen - 1.2 km
Haven van Bellagio
18 min. rijden - 5.7 km
Villa Serbelloni
19 min. rijden - 6.1 km
Piazza Giuseppe Garibaldi
6 min. wandelen - 0.6 km
Spiaggia Lerai
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Varenna-Esino-Perledo - 23 min. rijden
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 90 min. rijden
Restaurants
Caffè Centrale
5 min. wandelen
Café del Pess
6 min. wandelen
Il Tana
1 min. wandelen
Ristorante Del Porto
4 min. wandelen
Osteria Il Pozzo
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Bellavista
Hotel vlak bij Strand van Menaggio
Een terras, een bibliotheek en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Bellavista. Naast een bar en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), wasservice en een kluis bij de receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en conciërgeservice
Rookvrije accommodatie en een lift
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Bellavista bieden volop comfort met gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 20 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een meer
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Bureau
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Inchecken na 22.00 uur is niet toegestaan.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20.00 voor volwassenen en EUR 20.00 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bellavista Hotel Menaggio
Bellavista Menaggio
Hotel Bellavista Menaggio
Hotel Bellavista Hotel
Hotel Bellavista Menaggio
Hotel Bellavista Hotel Menaggio
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Bellavista over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Bellavista?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Bellavista van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 184, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Bellavista?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Bellavista inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Bellavista uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Bellavista?
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 15 minuten wandelen van Piazza Giuseppe Garibaldi en Strand van Menaggio. Ook Spiaggia Lerai en Villa Mylius Vigoni liggen op 2 km afstand. Station Varenna-Esino-Perledo ligt op 28 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Bellavista
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
8,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 244 van 511 beoordelingen
10 - Uitstekend
244
Gastenscore: 8 - Goed. 194 van 511 beoordelingen
8 - Goed
194
Gastenscore: 6 - Redelijk. 49 van 511 beoordelingen
6 - Redelijk
49
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 511 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 511 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Femke
2 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top verblijf, lekker ontbijt, perfecte ligging
Femke
1 nacht verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Michel
8 jul 2021
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Michel
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Floris-Jan, Oldenzaal
Reisde met partner
29 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het verblijf was super. Vooral de vrouw bij de balie was erg behulpzaam. Absolute aanrader! Neem wel een kamer met uitzicht op het meer voor het ultieme genot.
Floris-Jan
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Dirk, Naarden
Reisde met partner
28 sep 2020
Positief: Netheid
Keurig en goede ligging.
Voorzieningen niet in gebruik (ontbijt/ koffie).
Dirk
3 nachten verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 okt 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toplocatie met prachtig uitzicht!
Bedden waren wat hard.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Centrale ligging aan het meer met zwembad en eigen parkeergarage.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
4/10 – Matig
Jacques
31 jul 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Wij komen nooit meer terug naar dit adres. Spijtig
Personeel is niet vriendelijk! Ze staan daar tegen hun goesting. In onze kamer hing een indringende rioolgeur. Dit werd door hun genegeerd ook al drukten wij er op dat we niet naar het Comomeer komen om per se te willen reclameren. Het is hoog tijd dat deze mensen een andere invulling krijgen in hun leven. Stoppen met die handel of zo snel mogelijk verkopen.
Jacques
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 apr 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Drie dagen genieten, varen en fotograferen.
Ideale locatie voor rondvaarten op het centraal gedeelte van het Comomeer, met prachtige villa's en tuinen. Half april zijn de azalea's in bloei, ideaal moment om op fotojacht te trekken. Het ***hotel is deze klassering waard, tenminste als je een kamer met balkon en zicht op het meer hebt. Het ontbijt is voldoende, het restaurant is behoorlijk, Italiaans, niet duur en de gasten krijgen een reductie op de prijs. De auto kan u tegen betaling in de tegenoverliggende garage stallen tegen betaling.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
anna, amsterdam
29 jul 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
service en kamer helaas matig
1. prachtige lokatie met mooi terras. 2. schone kamer maar klein 3. kamer : geen vrije elec plug / geen koelkastje /oude TV van 33"/ geen flesje bronwater/ badkamer voor 1 persoon max./oud interieur/balkon met hoge muur waarover je alleen staande kon kijken. 4. ontbijt was mager 5. Hotelmgr onvriendelijk tot zelfs onbeleefd 5. Personeel redelijk vriendelijk 6. Prijs/kwaliteit verhouding onjuist.
anna
8/10 – Goed
Remco, Den haag
14 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie locatie
Prima verblijf, met een prima ontbijt. De kamer is netjes, maar wel een kleine badkamer. Wij hadden een kamer aan de straatkant waar je wel wat last had van werkgeluiden die op staat plaatsvonden. Maar voor de prijs die wij betaalde met ontbijt, hoor je ons niet klagen. Ik zou hier zo weer heen gaan.
Remco
10/10 – Uitstekend
M.Rondagh
16 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisch gelegen direkt aan het meer!
Kamers aan de voorkant dus zicht op het meer volledig gerenoveerd.service is perfekt en ontbijt prima.Kamers achterkant zijn ze aan het renoveren.Alle kamers zijn voorzien van airco.Mooi zwembad,lunch en diner is ook perfekt.Bediening zeer vriendelijk.Receptie is behulpzaam en spreekt diverse talen.Niet geschikt voor mensen met kleine kinderen!In Mennagio veel leuke restaurants Prijs kwaliteit prima.
M.Rondagh
6/10 – Redelijk
Peter, Uden
14 aug 2011
Negatief: Comfort kamer
Bellavista,prachtige locatie
Uitstekend qua locatie.
Onze badkamer was wel erg,erg klein, daarintegen hadden wij een schitterend uitzicht over het meer.
Peter
4/10 – Matig
Mark, Apeldoorn, Nederland
23 jul 2011
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geen 3 sterren waard
Dit hotel voor twee nachten geboekt als uitvalsbasis voor een bezoek aan Venetië. Qua afstand naar Venetië per bus prima te doen maar daar is dan ook al het positiefs mee gezegd. Hotel bevindt zich in een zeer slechte wijk waar we de dames tippelend langs de weg zagen lopen. Er is geen lift en automatische verlichting en in de kamer was gerookt. Gratis wifi was heel traag en de flatscreen tv was 14inch en dus niet te volgen vanuit bed. Airco lekte. Ook kregen wij het idee door het voortdurend doorspoelen van toiletten en een komen en gaan van mensen dat de kamers ook wel eens per uur geboekt konden worden. Dit weet ik echter niet zeker. Personeel was verder vriendelijk.
Mark
10/10 – Uitstekend
Peter
Reisde met partner, Reisde met familie
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast. Terrific hotel. Staff very helpful.
Peter
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met partner
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little hotel close to the ferry and the plaza. Would stay here again!
David
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ramon
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great value
Ramon
4 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Hans
22 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Ok , stort bad . Minus var toalett plassering på bad. Ikke plass å sitte rett,men på skrå :(
Stor ukoselig resturant som vi ikke brukte annet til grei frukost. Ellers bra.
Hans
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ricardo
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ricardo
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
SHOUYUN
29 sep 2025
SHOUYUN
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
RANDOLPH
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful stay on the lake
We had a room looking into town. Could see the hillside and church but no water. Views from the restaurant were great overlooking the lake. Bed was not that comfortable but ok. It was too cool and rainy to use the pool but it looked inviting. Great breakfast was included and dinner was very good but a bit expensive.
RANDOLPH
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
23 sep 2025
Maria
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
DIANE
Reisde met partner
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were excellent customer service at front desk
DIANE
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Michelle
Reisde met familie
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michelle
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Bryanna
20 sep 2025
Bryanna
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Arturas, London
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten