Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool

Villa in Melgar

Fotogalerie voor Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool

Terras
5 slaapkamers, wifi, beddengoed
Terrein van de accommodatie
Terrein van de accommodatie
Zwembad

Gehele woning

5 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool

Villa in Melgar
Deze villa biedt 3 een badkamer en een douche.
Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Toiletpapier

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 3 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
3 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 25 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 220430

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Kaart
Melgar, Tolima

In de buurt

  • Waterpark Piscilago - 4 min. rijden - 3.7 km
  • Iglesia de San Francisco de Asís - 4 min. rijden - 3.6 km
  • Piscilago Zoologico - 5 min. rijden - 5.5 km
  • Lago Sol - 7 min. rijden - 8.0 km
  • El Peñón Golf Course - 33 min. rijden - 31.0 km

Restaurants

  • ‪El Corral - ‬8 min. rijden
  • ‪Kokoriko - ‬7 min. rijden
  • ‪Corral Melgar - ‬8 min. rijden
  • ‪Rapi Jugos - ‬7 min. rijden
  • ‪La Yelka - ‬7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa ecoluxury with artificial beach and mini cinema by the pool?

Deze villa in Melgar ligt op 15 km afstand van Iglesia de San Francisco de Asís, Piscilago Zoologico en Waterpark Piscilago. Lago Sol ligt op 15,6 km.