Geheel appartement
AGATA Two-Bedroom Apartment 6
Fotogalerie voor AGATA Two-Bedroom Apartment 6





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 570 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Arena Indije Mobile Homes
Arena Indije Mobile Homes
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
8.0 van 10, Zeer goed, 22 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Property Registration Number 26825
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
26825
Over deze buurt

Banjole
In de buurt
Pula Arena11 min. rijden - 8.1 km- Jangalooz Avonturenpark2 min. rijden - 1.8 km
- Strand van Punta Verudela10 min. rijden - 5.4 km
- Fort Pula11 min. rijden - 8.1 km
- Forum11 min. rijden - 8.5 km
Lokaal vervoer
- Station Pula - 20 min. rijden
- Pula (PUY) - 15 min. rijden
Restaurants
- Caffe Bar Ankora19 min. wandelen
- Sidro5 min. wandelen
- Caffe Bar Miho4 min. rijden
- splash7 min. rijden
- Park Plaza Verudela Pula11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over AGATA Two-Bedroom Apartment 6
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







