Gehele woning

House for 16 People, Corporate Events

Fotogalerie voor House for 16 People, Corporate Events

Buiten dineren
Een kamer met een moderne kroonluchter, twee zwarte fauteuils, een potplant en een plank met theepotten.
Een terras op het dak, voorzien van een glazen overkapping, zitplaatsen buiten en plantenpotten.
Een gezellige zithoek met leren banken, een salontafel en hangplanten.
Een moderne keuken met een centraal eiland, barkrukken en hanglampen.

Gehele woning

8 slaapkamers9 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Sportschool
De huidige prijs is € 451
15 okt - 16 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House for 16 People, Corporate Events

  • ENTIRE HOUSE FOR GROUPS - Perfect for work teams, corporate retreats, events, sports clubs, and gatherings. 340 m² with 9 beds, 200 m² of common areas: premium kitchen, LED rooms, well-lit patios. 300+ Mbps Wi-Fi, 24/7 CCTV. Ideal for corporate retreats, corporate meetings, and religious, cultural, and academic events. Accommodates 16 guests, professional atmosphere, complete security. Long-term rentals: 30–365 days. Prime location in Medellín.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 8 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 9 badkamers
  • Douche

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 272075
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in La América, een wijk in Medellín. Winkelcentrum Santa Fe en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer vakantiehuizen in Medellin
Kaart
Medellín, Antioquia

In de buurt

  • Museo Etnográfico Miguel Ángel Builes
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Velodrome Martin E. Cochise
    14 min. wandelen - 1.3 km
  • Obelisco Winkelcentrum
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Volador's Hill Eco Park
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Parque de las masacotas
    5 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Floresta - 11 min. wandelen
  • Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Santa Leña
    9 min. wandelen
  • People Pizza La 80
    8 min. wandelen
  • Arepas XL
    10 min. wandelen
  • Melva Shots
    8 min. wandelen
  • Sushi Love
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Waar staat House for 16 People, Corporate Events?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in La América, op 2 km afstand van Velodrome Martin E. Cochise en Atanasio Giradot-stadion. Ook Obelisco Winkelcentrum en Hospital Pablo Tobon Uribe liggen op 3 km afstand. Station Floresta ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Santa Lucía is het 14 minuten wandelen.