Geheel appartement·Particuliere eigenaar

All inclusive and more.

2.0-sterrenaccommodatie
Dit appartement in Medellín is voorzien van een keuken en een bubbelbad

Fotogalerie voor All inclusive and more.

Een koelkast, een microgolfoven, een blender
Een bubbelbad, een haardroger, handdoeken, zeep
Interieur
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Dineren

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

All inclusive and more.

Dit appartement in Medellín is voorzien van een keuken en een bubbelbad
Dit appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. 2 een badkamer, een koelkast en een microgolfoven zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Blender
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Bubbelbad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 243533

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Kaart
San Antonio de Prado, Antioquia

In de buurt

  • Parque Rionegro - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Winkelcentrum Santa Fe - 13 min. rijden - 10.7 km
  • Parcque del Poblado - 15 min. rijden - 12.5 km
  • Parque Lleras - 15 min. rijden - 12.5 km
  • Winkelpark El Tesoro - 15 min. rijden - 12.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Sabaneta - 10 min. rijden
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 60 min. rijden

Restaurants

  • ‪Domino’s Pizza - ‬8 min. rijden
  • ‪La Parrilla De Juancho - ‬8 min. rijden
  • ‪Corazón de León - ‬8 min. rijden
  • ‪Fonda De Avelino - ‬7 min. rijden
  • ‪Fonda Albeiro II - ‬5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij All inclusive and more.?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij All inclusive and more. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij All inclusive and more. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat All inclusive and more.?

Dit appartement ligt in San Antonio de Prado, op 0,4 km van Parque Rionegro en op 10 km afstand van Sabaneta Park en Parque de las Chimeneas. Ook Winkelcentrum Santa Fe en La Frontera Park liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over All inclusive and more.