Balcony 1 Bedroom AC, Hot Tub Poblado, No Guest fees, no pre-register needed.
Een slaapkamer Balkon Ac, Hot tub poblado. Meerdere eenheden kunnen aan elkaar worden gekoppeld. Badkamers hebben een bubbelbad en douche combinatie. Vaatwasser, traagschuim, 2 blokken naar exito, 3 metro, 15 minuten lopen naar Lleras. Deurmensen die 's nachts ID controleren. Een lobbywerkruimte. Enige gedeelde item hier is wasmachine en droger. alle restaurants voor Manilla gebied zijn 2 blokken verderop. Dit is de 3e verdieping, er is geen lift, rustige uren zijn na middernacht. Kunnen gasten gratis hebben. Allen hebben een ID nodig.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bubbelbad
Douche
Handdoeken inbegrepen
Zeep
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Veiligheidsslot
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 72923
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in El Poblado, een wijk in Medellín, en ligt in de bergen. Oviedo-winkelcentrum en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Atanasio Giradot-stadion of kies voor een avondje uit bij Zona E. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 5 min. rijden
Restaurants
Hija M ía Nómada
1 min. wandelen
Barbacoa Burger & Beer
1 min. wandelen
Ziruma Tiki Bar
2 min. wandelen
Gabo
1 min. wandelen
Cambria
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Balcony 1 Bedroom AC, Hot Tub Poblado, No Guest fees, no pre-register needed.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Balcony 1 Bedroom AC, Hot Tub Poblado, No Guest fees, no pre-register needed. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Balcony 1 Bedroom AC, Hot Tub Poblado, No Guest fees, no pre-register needed. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Balcony 1 Bedroom AC, Hot Tub Poblado, No Guest fees, no pre-register needed.?
Dit appartement ligt in El Poblado, op 10 minuten wandelen van Centro Comercial Monterrey en Parcque del Poblado. Ook Parque Lleras en Clínica Medellín - El Poblado liggen op een kwartiertje wandelen. Station Poblado ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Industriales is het 28 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Balcony 1 Bedroom AC, Hot Tub Poblado, No Guest fees, no pre-register needed.
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 9 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stanley W.
26 dec 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Vacation
Wonderful vacation spot to stay in
4 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Josh R.
31 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great spot!
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stanley W.
22 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Good Rental unit
The stay there was wonderful. The place is very beautiful and well clean.
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stanley W.
8 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Vacation
Wonderful
6 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Garland C.
26 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Love the place no complaints. Security representative. Met me at the door . Even show me to the store . Property feel secure . Thankful
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Hans L.
20 mei 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Mooi appartement
Alles zoals in de advertentie.
Goede locatie: veilige buurt, veel winkels, restaurants en nabij metro station.
Wel wat geluidsoverlast van verkeer overdag.