Geheel appartement

APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN

2.0-sterrenaccommodatie
Appartement in Medellín, in de buurt van Plaza Botero

Fotogalerie voor APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN

Appartement, uitzicht op de stad | Terras
Appartement, uitzicht op de stad | Wasservice
Appartement, uitzicht op de stad | Woonruimte
Appartement, uitzicht op de stad | Gratis wifi
Appartement, uitzicht op de stad | Privékeuken

Geheel appartement

Max. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Wasservice
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN

Appartement in Medellín, in de buurt van Plaza Botero
Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement beschikt over gratis wifi.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps).

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 192845
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Kaart
39c2 Cra. 40, Medellín, Antioquia, 050016

In de buurt

  • Hospital General de Medellín - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Lichtpark - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Plaza Mayor Convention Center - 15 min. wandelen - 1.3 km
  • Plaza Botero - 2 min. rijden - 1.5 km
  • Museo de Antioquia - 2 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Pabellón del agua EPM Tram Stop - 11 min. wandelen
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 36 min. rijden

Restaurants

  • ‪La Pascasia - ‬8 min. wandelen
  • ‪El Paisa - Lechoneria - ‬9 min. wandelen
  • ‪Crepes & Waffles - ‬16 min. wandelen
  • ‪Frisby - ‬17 min. wandelen
  • ‪McDonald's - ‬14 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat APARTAMENTO EN EL CENTRO DE MEDELLIN?

Dit appartement ligt in La Candelaria, op 2 km afstand van Placita de Flórez en Plaza Botero. Ook Pablo Tóbon Uribe Theater en Parque San Antonio liggen op een kwartiertje wandelen. Pabellón del agua EPM Tram Stop ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Alpujarra is het 12 minuten wandelen.