Dit appartement beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking heeft 4 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met wasmachines/drogers en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 100 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking ligt in Puerto de Mazarrón, een wijk in Mazarrón. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Erosiones de Bolnuevo en La Galerica. Daarnaast kun je ook Pecio-Barco Fenicio Mazarrón II en Torre de los Caballos bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Mazarrón
Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 50 min. rijden
Restaurants
Restaurante Viggos
3 min. wandelen
La Perra Chica
4 min. wandelen
Churreria Del Muelle
1 min. wandelen
Freiduría Lute Y Jesús
3 min. wandelen
La Pizzeria de Marcela
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking inchecken?
Inchecken kan tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking?
Dit appartement ligt in Puerto de Mazarrón, op 10 minuten wandelen van Playa del Puerto en Playa del Rihuete. Ook La Galerica en Pecio-Barco Fenicio Mazarrón II liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Beachside Apartment - Sleeps 3, Balcony & Parking