3,9 km van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik
9.0 van 10, Fantastisch, (286)
9,0/10
Fantastisch
(286)
'Een keurig en schoon hotel met prima faciliteiten, een meer dan prima ontbijt, en uitstekend personeel. Ik kan niet anders dan een compliment maken voor dit hotel. Het enige minpuntje dat ik kan bedenken is het parkeren. Op zich zijn er meer dan voldoende plekken, alleen omdat er ook een restaurant bij zit komen er op gezette tijden ook vele andere bezoekers. Als dit net het tijdstip is dat je ook wil parkeren kan het lastig zijn, maar ook dan helpt het personeel met het vinden van een andere...
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
"Vrij nieuw hotel. Kamer was zeer schoon. Inchecken en uitchecken ging snel en personeel spreekt foed Engels. Kamer wel erg gehorig (geluiden van naastgelegen kamers), matras aan de harde kant en kamer erg warm. Airco naar beneden zetten kan maar heel beperkt en lijkt niet te werken. Parkeren in omgeving op straat is erg lastig, overal blauwe zone en max 2 uur parkeren overdag. Wel parkeergelegenheid in garage van het hotel maar dit is behoorlijk duur (vergeleken met kamerprijs). Geen gebruik gemaakt van ontbijt dus daar kan ik niets over zeggen."
Word tijdens je vakantie in Oude stad van Freiburg im Breisgau één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Bächle. Tijdens je bezoek aan deze omgeving kun je het weelderige bos verkennen.
Leer over de geschiedenis van Oude stad van Freiburg im Breisgau als je een uitstapje maakt naar Haus zum Walfisch. Tijdens je bezoek aan deze omgeving kun je het weelderige bos verkennen.
Hoe ziet de regio rond Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik eruit?
Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik ligt in een deel van Brühl-Industriegebiet dat bekend staat om zijn interessante historische sites. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 13 hotels en andere accommodaties.
Wat is het beste hotel in de omgeving van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik?
Hampton by Hilton Freiburg is volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt gratis ontbijt en een fitnesscentrum. Deze accommodatie ligt op 1,3 km van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik. Andere goede opties in de omgeving zijn Super 8 by Wyndham Freiburg en Aparthotel Adagio Access Freiburg.
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik?
Expedia heeft 13 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik wil annuleren?
Ja. De meeste hotelreserveringen zijn volledig restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is gewoonlijk binnen 24 of 48 uur voor je geplande aankomst. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, is het eventueel nog mogelijk om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om beschikbare topdeals in de buurt van Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Max-Planck-Institut für Immunbiologie und Epigenetik?
Augustinermuseum, Zähringer Kasteelruïne en Museum für Stadtgeschichte beschikken over allerlei boeiende tentoonstellingen die je kunt bezoeken als je in de buurt bent. Bezienswaardigheden als Schlossberg, Haus zum Walfisch en Martinstor zijn onmisbare trekpleisters in de buurt. Haal je tickets voor een liveoptreden bij Theater Freiburg of Freiburg Concertgebouw.