Hotel La Certosa
Hotel voor zon, zee en strand
Fotogalerie voor Hotel La Certosa





Beoordelingen
8,6 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Driepersoonskamer laden

Driepersoonskamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Plasmatelevisie
Luxe beddengoed
Een haardroger
Een privébadkamer
Een bidet
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Digitale zenders
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer laden

Standaard tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Plasmatelevisie
Luxe beddengoed
Een haardroger
Een privébadkamer
Een bidet
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Digitale zenders
Alle foto's voor Tweepersoonskamer, terras, uitzicht op zee laden

Tweepersoonskamer, terras, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Een terras
Airconditioning
Plasmatelevisie
Luxe beddengoed
Een haardroger
Een privébadkamer
Een bidet
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Hotel La Certosa ligt in de historische wijk en aan een privéstrand in Massa Lubrense. Jachthaven van Sorrento en Marina Grande zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Strand van Sorrento. Parco di Villa Fiorentino en Lift naar de Zee zijn ook een bezoek waard. Zoek het water op voor activiteiten zoals vissen en zwemmen of beleef een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes.

Via Marina del Cantone 23, Massa Lubrense, NA, 80061
In de buurt
- Strand van Sorrento - 11 min. rijden - 7.4 km
- Piazza Tasso - 12 min. rijden - 7.4 km
- Corso Italia - 12 min. rijden - 7.4 km
- Sorrento Lift - 13 min. rijden - 8.1 km
- Bagni della Regina Giovanna - 18 min. rijden - 9.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- ristorante-stabilimento balneare La Perla - 14 min. wandelen
- La Conca del Sogno - 6 min. rijden
- Il Cantuccio - 2 min. wandelen
- Ristorante Lo Scoglio - 2 min. wandelen
- Ristorante La Torre - 17 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel La Certosa
Gelijkaardige accommodaties

Porto Salvo
Porto Salvo
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 198 beoordelingen
De prijs is € 77
inclusief belastingen en toeslagen
28 okt - 29 okt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: EUR 25 per dag
- Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Certosa
Hotel La Certosa
Hotel La Certosa Massa Lubrense
La Certosa
La Certosa Massa Lubrense
La Certosa Hotel
Hotel Certosa Massa Lubrense
Certosa Massa Lubrense
Hotel La Certosa Hotel
Hotel La Certosa Massa Lubrense
Hotel La Certosa Hotel Massa Lubrense








