Gehele woning
Dimora delle Rose
Fotogalerie voor Dimora delle Rose





Gehele woning
5 slaapkamers 4 badkamers Max. aantal: 12 190 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Martina - My Rental Homes
Villa Martina - My Rental Homes
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 30
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT063044B42HOX667N
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
459957
Over deze buurt

Massa Lubrense
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Dimora delle Rose
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
17 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotels met restaurant in Vlaamse Ardennen
- Campings en stacaravans Voeren
- Grand Hotel Hermitage & Villa Romita
- Hotel O Sole Mio
- 't Oud gemeentehuis Poelkapelle
- Hotels nabij Atomium
- Arminda Hotel & Spa
- Hotels nabij Ethias Arena
- Hotels nabij Abdij van Averbode
- Hotels in Dordrecht
- Lalandia Resort Rødby
- Badhotel Rockanje & Brasserie Lodgers
- Grand Hotel Due Golfi
- Villa Fernanda
- 4-sterrenhotels in Saint-Valery-sur-Somme
- Hôtel Martinez, in The Unbound Collection by Hyatt
- Torre Sant'Angelo
- Sol Torremolinos - Don Pedro
Pakketten