Hotel President

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 102
inclusief belastingen en toeslagen
1 jun - 2 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Eenpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

  • 27 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer

7,0 van 10
Goed
(2 beoordelingen)
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel President ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Marsala. Bezoek culturele hoogtepunten Museo degli Arazzi en Museo Mirabile. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Wijngoed Donnafugata en Cantine Florio. Beleef waterpret met activiteiten zoals windsurfen en zeilen. Bekijk onze reisgids voor Marsala
Kaart
Via Nino Bixio 1, Marsala, TP, 91025

In de buurt

  • Piazza della Repubblica
    Piazza della Repubblica
    7 min. rijden - 2.6 km
  • Wijngoed Donnafugata
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Cantine Florio
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Marsala Porta Garibaldi
    10 min. rijden - 3.0 km
  • Cantina Pellegrino
    17 min. rijden - 3.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Marsala - 11 min. wandelen
  • Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Juparanà DrinkCafè
    13 min. wandelen
  • Kristal Lounge Privé
    19 min. wandelen
  • Cafè Blanc City
    18 min. wandelen
  • I Bucanieri
    16 min. wandelen
  • Caffè Bernini
    13 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel President

Hotel in het stadscentrum
Een gratis continentaal ontbijt, een poolbar en een terras verwelkomen je bij Hotel President. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad
  • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
  • Meertalig personeel, een automaat en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Gratis kranten, een kluis bij de receptie en een feestzaal
Kamervoorzieningen
De 128 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met bidets en badkuipen of douches
  • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt
  • Een bar aan het zwembad
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kapsalon
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 2 vergaderruimtes
  • Businesscentrum
  • Conferentieruimte

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • Aparte rookruimtes
  • Feestruimte

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Hypoallergeen beddengoed

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 oktober tot 31 mei:
  • Het zwembad

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 16 december t/m 14 januari betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 15 januari tot 15 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 16 maart tot 14 november, EUR 3.00 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT081011A1XYDSZF8P
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Beschikt Hotel President over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 oktober tot 31 mei.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel President?

Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel President van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 102, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Hotel President?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel President inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel President uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Hotel President een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Hotel President?

Dit hotel ligt in het centrum van Marsala, op 15 minuten wandelen van Wijngoed Donnafugata en Cantine Florio. Ook Veerhaven van Marsala en Rallo liggen op 2 km afstand. Station Marsala ligt op 11 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel President

7,4

Goed

8,0

Netheid

6,2

Locatie

7,6

Personeel en service

7,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 60 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 133 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Attilio Federico Paolo

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
buono il menu della colazione. personale ok.
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Laura

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera spaziosa, buffet colazione molto fornito, punto di forza la zona piscina
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Margot

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and convenient.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mauro

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet an very good service
6 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Davide

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo compromesso qualità/prezzo
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Josianne

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This was my second visit at Hotel President. It has a large parking area and is walking distance to the centre. Basic breakfast but it was ok for us. We will definitely return to this hotel.
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Sjovt

Gammeldags og lidt slidt hotel. Men helt klart sjovt at opleve samt god service
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gulseher

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Comodo per soggiorni brevi

Le camere sono grandi ma la struttura ha bisogno di una ristrutturazione, i mobili sono degli anni 90. Il letto però è comodo, la pulizia mi è piaciuta, il parcheggio è ampio ed è una grande comodità, la piscina sempre é un valore aggiunto, il prezzo considerando che è quasi uguale a un B&B, sarebbe comunque da preferire. La colazione è abbondante
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Adolfo

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

J

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

niet onder de indruk

Dit hotel heeft volgens mij zijn glorytijd gehad. kamer is verouderd wij hadden een kamer zonder balkon met uitzicht op bouwval. Geen kluis in de kamer. Het ontbijt en zwembad is ok.
Geverifieerd

6/10 – Matig

a

Positief: Netheid, comfort kamer

net hotel maar in een vervallen wijk

Een net hotel maar in de buurt niet veel te beleven. Let op bij het adres. Het hotel ligt in Marsala en niet in Trapani zoals op de print-out staat
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rosario

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
yes
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

GIANPIERO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mi sono trovato molto bene
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Rai

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo unico que nos gustó fué que tenia parking y que el check in fué rápido aunque la recepcionista es antipática y fria. El resto todo mal… la habitación olia muy mal ( a viejo, rancio y sucio) todo se veia viejo y mal cuidado. La cama y las almohadas eran incomodisimas, debian tener 40 años. Las sabanas estaban limpias, eso si. El desayuno de calidad media-baja. Por último la zona… el hotel está a 7 mintos en coche del centro de Marsala pero el barrio donde está ubicado es muy sucio y parece poco seguro. En definitiva, cualquier B&B de Sicilia por un precio inferior, le da mil vueltas a este hotel. No volveremos.
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nulla. È solo da aggiornare
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Giovanni

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Una bella piscina ed un grande parcheggio privato.
3 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien personnels très gentils repas sur places pas chère
10 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
da consigliare. Un grazie alla gentilezzae cortesia del personale
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Doug

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

The President in Trapani.

This is a good hotel that needs some plaster repairs and some serious improvement in their hours of service in their restaurant. Sometimes their restaurant was open for dinner, often not. Never for lunch. I believe that most of the time it was open for dinner was because a couple of kids sports teams were there and they were contracted to feed them. The menu was dreadfully restricted even then. It was also cold in the restaurant and hallways, but I find that common in most of Europe and when I see the cost of fuel I can understand why. The staff were pleasant and service otherwise good. I suspect my complaints were because I was there out of season.
5 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

dottorg

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
grazioso albergo poco sponsorizzato, comodo, ampio confortevole
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ero di passaggio per un giorno ma mi sono trovato veramente bene.personale molto gentile, camere spaziose e pulite e discreta colazione. lo consiglio
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Denis

Positief: Netheid, comfort kamer
Poor location....far from restaurants....breakfast buffet was thin.
2 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Hotel grazioso,comodo al centro con un ampio parcheggio. Buona la colazione e la pulizia. Consigliato
3 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Sicilia nel cuore

Hotel carino (da ristrutturare), personale gentilissimo e disponibili, camere pulite, colazione abbondante. La piscina è piccola rispetto alla foto ma è un comfort. L'unico problema è la distanza da mare, quasi 2km dal porto e non dalla spiaggia. Ottimo punto di partenza per le isole Egadi.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Lars Frithiof

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Stort og flot

Flot hotel med det hele. Skøn udendørs restaurant.