Gehele woning
Villa Sharqiya, breakfast included
Villa voor families in Marrakech, met fitnessfaciliteiten
Fotogalerie voor Villa Sharqiya, breakfast included





Gehele woning
6 slaapkamers6 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

appartement avec jacuzzi privatif
appartement avec jacuzzi privatif
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
17 feb - 18 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
68af79688f704a00137c291f
Over deze buurt

Marrakech, Marrakech-Safi
In de buurt
Oasiria Water Park4 min. rijden - 4.4 km- Eden Aquapark3 min. rijden - 3.3 km
- Golfclub Noria5 min. rijden - 2.9 km
- Atlas Golf Marrakech5 min. rijden - 5.1 km
- Domaine Royal Palm Marrakech Royal Palm Golf And Country Club7 min. rijden - 7.7 km
Lokaal vervoer
- Centraal Station Marrakesh - 18 min. rijden
- Marrakech (RAK-Menara) - 12 min. rijden
Restaurants
- Firenze Cafe10 min. rijden
- Matsuri8 min. rijden
- Café TAÏBA8 min. rijden
- Segafredo Zanetti8 min. rijden
- Boucherie Hammoud3 min. rijden








