Fotogalerie voor Villa Hana: Le luxe au coeur de la vallée de l'Outika





Gehele woning
6 slaapkamers 7 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Isolated, peaceful villa in the heart of nature, 25 minutes from the center.
Isolated, peaceful villa in the heart of nature, 25 minutes from the center.
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
- Fitnessruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in Sidi Abdallah Ghiat. Bezoek culturele hoogtepunten Anima-tuin en Museum Dar Si-Saïd. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Jemaa el-Fnaa en Place Des Epices. Jardin Majorelle en Aqua Fun Club zijn ook een bezoek waard.
Sidi Abdallah Ghiat, Marrakesh-Safi
In de buurt
- Aqua Fun Club - 20 min. rijden - 11.7 km
- Tuinen van Agdal - 26 min. rijden - 21.8 km
- Jemaa el-Fnaa - 26 min. rijden - 24.0 km
- Jardin Majorelle - 28 min. rijden - 25.4 km
- Avenue Mohammed VI - 28 min. rijden - 20.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Snob Beach - 26 min. rijden
- Wanina Café et Restaurant - 11 min. rijden
- Lobby bar - 18 min. rijden
- Cafe Del Moar - 20 min. rijden
- Cafe Del Mar - 20 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Hana: Le luxe au coeur de la vallée de l'Outika
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.