Dit appartement beschikt over 3 buitenzwembaden, een kinderzwembad en gratis parking. Dit appartement heeft een wasmachine, gratis wifi en een kluis. Je vindt er tevens een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een kluis en een strijkplank/strijkijzer. In dit appartement in Marrakech is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.
De locatie beschikt over 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
3 buitenzwembaden
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 1.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Schoonmaakkosten: MAD 150 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur
Over deze buurt
dit appartement ligt in Ouahat Sidi Brahim, een wijk in Marrakech. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bab Debbagh en Bab Doukkala-plein. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Jardin Majorelle en Centre Culturel Français een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Marrakesh Stadion of S1 Speedway. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Route de Casablanca, Ouahat Sidi Brahim, Marrakech, Marrakech, 40000
In de buurt
Jardin Majorelle
15 min. rijden - 10.3 km
Marrakech Plaza
17 min. rijden - 11.7 km
Marrakesh Stadion
4 min. rijden - 2.2 km
Musée Mohammed IV pour la Civilisation de l'Eau au Maroc - AMAN
5 min. rijden - 4.0 km
Musée Yves Saint Laurent
15 min. rijden - 10.3 km
Lokaal vervoer
Station Sidi Bou Othmane - 22 min. rijden
Marrakech (RAK-Menara) - 31 min. rijden
Restaurants
L’adresse
8 min. rijden
Les Terrasses De Café
8 min. rijden
Chez Ali
10 min. rijden
Bruschetta
6 min. rijden
Afriquia - Complexe Arrihab
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Appart A 301 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Appart A 301?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Appart A 301 van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Appart A 301?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Appart A 301 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Appart A 301 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Appart A 301?
Dit appartement ligt in Ouahat Sidi Brahim, op 2,5 km van Marrakesh Stadion en op 3,6 km van Musée Mohammed IV pour la Civilisation de l'Eau au Maroc - AMAN. Ook Jardin Majorelle en Ksar Char-Bagh Hammam liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Appart A 301
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.