Lovely home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside
Groot vakantiehuis met zwembad voor maximaal 20 personen.
U kunt hier een prachtige familiereünie houden. Kom met de familie of veel vrienden naar dit enorme vakantiehuis en beleef een heerlijke vakantie in Dalmatië. In deze accommodatie vindt u veel, goed uitgeruste kamers met meerdere badkamers en keukens, zodat u elkaar niet in de weg loopt en uw dagelijkse routines comfortabel kunt combineren. In de buitenruimte is evenveel ruimte om te zonnen of om samen in de schaduw uw maaltijden te nuttigen. Voor een snelle verfrissing tussendoor is er een zwembad. Voor de speelse vakantiegangers is er een scala aan toestellen beschikbaar voor vermaak.
Sevid is een klein stadje in de buurt van Trogir in een rustige omgeving. Het mediterrane stadje met ongerepte natuur en kristalheldere zee straalt rust uit, zodat u heerlijk kunt uitrusten van het stadslawaai en de drukte van alledag. De plaatselijke bevolking verbouwt druiven, olijven en vis. Hierdoor vindt u altijd heerlijke ingrediënten voor een avondlijke barbecue. Vanuit Sevid kunt u gemakkelijk kleine wandelingen of boottochten maken. Of u bezoekt het mooie stadje Trogir of het levendige Split, als u meer zin heeft in drukte.
Geniet van uw heerlijke vakantie onder de Kroatische zon!
dit vakantiehuis ligt aan het water in Marina. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Punta Planka en Our Lady of Loreto Statue. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Kremik Marina en Baotic Marina. Bekijk onze reisgids voor Marina
Beschikt Beach front home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beach front home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beach front home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beach front home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beach front home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 8 km van Punta Planka en op 20 km afstand van Šepurina Strand en Rogoznica Uitzichtpunt. Ook Drakenoogmeer en Marina Frapa strand liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lovely home in Sevid with private swimming pool, can be inside or outside
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
16 aug 2025
War tolle Urlaub.
War tolle Urlaub. Vielen Dank.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Arnhild
29 jun 2024
Veldig bra plass.
Veldig bra plass. Huset låg nært sjøen og lett å ta seg en svømmetur i nydelig badevatn. Maia var veldig hyggelig og hjelpsom.Anbefaler plassen på det varmaste.