Beachfront Apartment in Marbella ligt in Stadscentrum van Marbella, een wijk in Marbella. Marina Marbella en Puerto Banús zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Venus en Nikki Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atenas of Puente Romano Tennis Club. Bekijk onze reisgids voor Marbella
Inchecken kan vanaf: 20.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 16.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Beachfront Apartment in Marbella over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beachfront Apartment in Marbella?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Beachfront Apartment in Marbella inchecken?
Inchecken kan vanaf: 20.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beachfront Apartment in Marbella uitchecken?
Je dient om uiterlijk 16.00 uur uit te checken.
Waar staat Beachfront Apartment in Marbella?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Marbella, op 5 minuten wandelen van Theater van Marbella en Playa de Venus. Ook Bajadilla strand en Atenas liggen op 10 minuten wandelen.