Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Aluga-se Casa Para Carnaval
Geniet bij dit vakantiehuis van een zwembad, internet en aparte rookruimtes. Dit vakantiehuis beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van een koelkast en een microgolfoven. Je kunt er ook gebruikmaken van een kookplaat.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Eten en drinken
Blender
Broodrooster
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 1
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aluga Se Casa Para Carnaval
Aluga-se Casa Para Carnaval Maragogi
Aluga-se Casa Para Carnaval Private vacation home
Aluga-se Casa Para Carnaval Private vacation home Maragogi
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Barra Grande, een wijk in Maragogi. Verken de plaatselijke natuur bij Praia Antunes en Praia de Maragogi. EcoPark Sun and Sea Zoo en Pontal do Maragogi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Maragogi
Beschikt Aluga-se Casa Para Carnaval over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Aluga-se Casa Para Carnaval?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij Aluga-se Casa Para Carnaval inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Aluga-se Casa Para Carnaval uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aluga-se Casa Para Carnaval?
Dit vakantiehuis ligt in Barra Grande, op 0,8 km van Praia do Peroba en op 5 km afstand van Praia de Coroa Grande en Igreja São José. Praia Ponta do Mangue ligt op 4,2 km.