Aparthotel

Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.

Vakantiehuis in Manizales

Fotogalerie voor Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.

7 slaapkamers, wifi, beddengoed
Exterieur
Terrein van de accommodatie
Sportveld
Terrein van de accommodatie

Aparthotel

7 slaapkamers9 badkamers

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 121
10 okt - 11 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.

Vakantiehuis in Manizales
Dit vakantiehuis biedt internet en beddengoed.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 7 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 9 badkamers
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 17.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 98 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 184606
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Manizales. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Oro en Teatro Los Fundadores. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Monument Los Colonizadores en Torre al Cielo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Palogrande-stadion.
Kaart
Manizales, Caldas

In de buurt

  • Plaza de Toros - 6 min. rijden - 5.4 km
  • Plaza de Bolivar - 7 min. rijden - 5.5 km
  • Parque Caldas - 7 min. rijden - 5.8 km
  • Palogrande-stadion - 10 min. rijden - 8.7 km
  • Torre de El Cable - 10 min. rijden - 8.7 km

Lokaal vervoer

  • Manizales (MZL-La Nubia) - 36 min. rijden

Restaurants

  • ‪Atardeceres En Chipre - ‬6 min. rijden
  • ‪La Mazorca Paisa - ‬6 min. rijden
  • ‪La Costilla De Adán - ‬6 min. rijden
  • ‪La Terraza - ‬7 min. rijden
  • ‪La Arepita Rica de Diana - ‬6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.?

Vandaag, 8 okt. 2025, kost een verblijf bij Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature. van één nacht voor twee volwassenen op 10 okt. 2025 min. € 121,27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 17.00 uur uit te checken.

Waar staat Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.?

Dit vakantiehuis in Manizales ligt en op 5 km afstand van Monument Los Colonizadores, Iglesia de Nuestra Senora del Rosario en Torre al Cielo. Torre al Cielo ligt op 5 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Finca Hotel Los Alpes, 15 minutes from downtown, surrounded by nature.

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.