Geheel appartement
Il Lago di Diana_Mandello del Lario
Fotogalerie voor Il Lago di Diana_Mandello del Lario





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 490 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Lago Verde - Two Bedroom Apartment, Sleeps 5
Casa Lago Verde - Two Bedroom Apartment, Sleeps 5
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Uitzicht op de bergen
De prijs is € 205
inclusief belastingen en toeslagen
19 feb - 20 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 50
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 5 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 097046-CIM-00020, IT097046B4O2YJIPDG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
460395
Over deze buurt

Mandello del Lario
In de buurt
Comomeer2 min. wandelen - 0.2 km- Veerbootterminal Mandello del Lario3 min. wandelen - 0.3 km
- Wijkmarkt5 min. wandelen - 0.4 km
- Museum Moto Guzzi5 min. wandelen - 0.4 km
- Lido di Mandello6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Mandello del Lario - 4 min. wandelen
- Lugano (LUG-Agno) - 124 min. rijden
Restaurants
- Hungry Bull Steak House26 min. rijden
- Babà du Lac4 min. rijden
- Ristorante La Madonnina42 min. rijden
- Onnolulu26 min. rijden
- Pizzeria Rosalba4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Il Lago di Diana_Mandello del Lario
Beoordelingen
10








