dit appartement ligt vlak bij het strand in Malinska-Dubašnica. Bezoek Fumak-kruisbeeld en Fulfinum Mirine, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Strand Malinska. Aquarium van Crikvenica en Ladin Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Malinska
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartment Olga inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Olga uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Olga?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Kvarnergolf, Strand Malinska en Rupa-strand. Ook Haludovu-strand en Malin-strand liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.