Lasta 15 Losinj Town Single Room ligt in Mali Losinj. Bezoek culturele hoogtepunten Palača Fritzy en Tower Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Weg van het Kruis en Monument voor Ambroz Haračić. Aromatische Tuin van Losinj en Aquapark Čikat zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mali Losinj
Mali Losinj, Primorje-Gorski Kotar
In de buurt
Kvarnergolf
1 min. wandelen - 0.0 km
Čikat-bospark
7 min. rijden - 1.5 km
Palača Fritzy
1 min. wandelen - 0.1 km
Haven van Mali Lošinj
2 min. wandelen - 0.2 km
Fontein van het Plein van de Republiek
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Rijeka (RJK) - 146 min. rijden
Restaurants
Konoba Corrado
9 min. wandelen
Bocca Vera
1 min. wandelen
Veli Žal
9 min. rijden
Deveron
2 min. wandelen
Triton
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Lasta 15 Losinj Town Single Room zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Lasta 15 Losinj Town Single Room inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Lasta 15 Losinj Town Single Room uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lasta 15 Losinj Town Single Room?
Dit hotel in Mali Losinj ligt vlak bij Kvarnergolf, Palača Fritzy en Haven van Mali Lošinj. Ook Kerk van Geboorte van Heilige Maagd en Fontein van het Plein van de Republiek liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.