Castro Hotel ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Malevizi. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Ammoudara en Pantanassa. Daarnaast kun je ook Nikos Kazantzakis Museum en Historisch Museum van Kreta bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Pankritio-stadion of Theodoros Vardinogiannis Stadion. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals waterskiën en windsurfen of actief zijn tijdens avonturen zoals mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Malevizi
Andrea Papandreou 301, Gazi, Ammoudara, Malevizi, Crete Island, 71414
In de buurt
Strand van Ammoudara
14 min. wandelen - 1.2 km
Nationaal historisch museum van Kreta
11 min. rijden - 6.9 km
Archeologisch Museum van Heraklion
12 min. rijden - 10.3 km
Paleis van Knossos
13 min. rijden - 12.9 km
Haven van Heraklion
14 min. rijden - 12.9 km
Lokaal vervoer
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 17 min. rijden
Restaurants
Pizza Antonio
19 min. wandelen
Technopolis (Τεχνόπολις)
6 min. wandelen
Πετούσης (Petoussis Restaurant)
3 min. wandelen
Oregano - The Grill Project
18 min. wandelen
Hanzo Sushi Bar
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Castro Hotel
Hotel vlak bij Haven van Heraklion
Een poolbar, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Castro Hotel. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Trakteer jezelf op een manicure/pedicure of andere wellness. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Maxim, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een lift
Kamervoorzieningen
De 82 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 30 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Castro Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Castro Hotel?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Castro Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 15 mei 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Castro Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Castro Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Castro Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Castro Hotel?
Dit hotel ligt in het centrum van Malevizi, op 1,2 km van Strand van Ammoudara en op 5 km afstand van Pantanassa en Pankritio-stadion. Ook Stichting voor Onderzoek en Technologie - Hellas en Theodoros Vardinogiannis Stadion liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Castro Hotel
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,8
Locatie
7,8
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 60 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 60 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 60 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 60 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 60 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
RENATA
18 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly stuff!
RENATA
5 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Toran
5 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was very friendly and the hotel was nice. It worked great for my 3 kids and I. The only trick was that the air conditioner was in one room and not the other so we had to leave the door to the room open to let it even out a bit.
Toran
8 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Joan
17 apr 2024
This is a very small hotel that is not well taken care of. Needs a lot of updating. The rooms are very small with twin beds and no comforters. They leave sheets so you have to make the bed yourself and towels are only given every four days.
The best thing about the hotel is the restaurant. The chef is very good, but the service is not.
Joan
6 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Hans-Joachim
21 sep 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer sehr klein.Wussten nicht wo wir unsere beiden Koffer unterbringen sollten.Das uns zugeteilten Zimmer wurde bei Ankunft von der Rezeption als Upgrade angepriesen.Dann möchte ich nicht die ursprünglich gebuchte Standartkategorie sehen.
Wir würden in einem von zwei Zimmer im Erdgeschoss des Haupthauses untergebracht.Unmittelbar neben der Rezeption,dem Restaurant und der Küche sowie dem Treppenaufgang zu den oberen Stockwerken.Außen vorm sogenannten Balkon war der Parkplatz und der Zugang zum Pool.
Bedeutend Abends erst nach 24 Uhr etwas Ruhe,schlimmer früh morgens so um 5 Uhr bereitete die Küche das Frühstück vor,wurden im Restaurant die Stühle und Tische wieder zurechtgerückt.
Alles in allem,noch nie so ein schlechtes Hotel gehabt.
Ausnahme war das Restaurant eher überdurchschnittlich und das Personal
Hans-Joachim
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
michele
10 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
tutto perfetto ,come da descrizione
michele
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pascal
7 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Etablissement au bon rapport qualité/prix, située à proximité de la plage, des restaurants et des commerces. Au calme. Piscine sympathique. Convient pour une halte de 2 à 3 jours.
Pascal
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stéphanie
26 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon séjour
Bon séjour de 3 nuits dans l’hôtel. Chambre spacieuse mais peu insonorisée. Les portes claquent facilement malheureusement.
Petit-déjeuner inclus, plutôt varié mais manque de produits sucrés (viennoiseries ou autre).
Accueil et personnel très agréable.
Stéphanie
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bryanna
30 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great central location, close to Heraklion port
Bryanna
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
severine
18 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
hôtel bien situé, proche de l'aeroport et à quelques pas de la mer.Chambre avec le minimum, salle de bain petite mais propre.Par contre petit déjeuner imposé, tous les jours different mais beaucoup trop de salé à mon goût, pas de céréales et jus fluo, ça pourrait ressembler à de l'orange mais pas vraiment. Patron et personnel sympathique.
severine
7 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons aimé l'accueil du personnel durant tout le séjour + leur écoute. Le quartier Amoudara riche en taverne restaurant supermarket, magasins souvenirs. La proximité de la Plage à l'hotel environ 300m.
Geverifieerde reiziger
21 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles in Ordnung. Absolut empfehlenswert. Gerne wieder. Auf ein nächstes Mal.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was well organized and maintained. The hotel restaurant was excellent also.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Roberta
27 aug 2016
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Accettabile per prezzo
Accettabile e nella media . Ottimo rapporto qualità prezzo . Senza pretese eccessive
Roberta
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michail
19 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay
I had nice stay,nice hotel with nice room.The staff was very friendly!!
Michail
Geverifieerd
8/10 – Goed
marie josephe l.
17 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
super sejour
personnel agreable et souriant pres a revenir plus tard hotel bien situer
marie josephe l.
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Andrea
7 aug 2015
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Non adatto a famiglie con viaggiono con il cane
Non adatto a famiglie con in viaggio con il proprio cangnolino, anche piccolo. Il personale dell'hotel con modi poco cortesi te lo fa capire. Siccome avevamo già prenotato una sola notte per partenza molto presto per aereo di rientro mi sono adeguato a dormire in auto con la compagnia del mio cane; ovviamente il personale dell'hotel bussava in camera per controllare se c'era il cane.... pensando che facessimo i furbi. Probabilmente è abituato ad una certa clientela ... Da EVITARE (...evitare anche i clienti presenti in piscina ..)
Andrea
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Pia
31 jul 2015
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Snälla svara på det här hotels, hotelet vägrade ge oss frukost för att de inta hade den infon på sitt paper som de vissade oss tyvärr hade jag bara utskrift på Svenska där det stod att frukosten var kostnads fri de va otrevliga och vi fick ingen frukost
som enligt vår bokning skulle ingå. Vi översatte även den svenska texten till Grekiska men då visade de deras boknings bekräftelse och jämförde med en annans där det stod tydligare att frukosten var inkludera VI är jätte besvikna på hotel och personal använd aldrig rabatt kupongen den var en stor flopp
Pia
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kim
20 jul 2015
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Godt hotel til prisen
Udmærket til prisen, men der kunne godt være lidt bedre senge og liggestole ved poolen.
Kim
Geverifieerd
6/10 – Matig
Fluteboy
17 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Ok for a stopover
Out of the way but ok if you're heading out elsewhere and arriving late
Fluteboy
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
4 aug 2014
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Non molto soddisfatta!
La camera non era pulitissima. La colazione non molto abbondante e sempre le solite cose. Un pò rumoroso visto la vicinanza della strada.Nel complesso però non siamo stati malissimo ma poteva andare meglio.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
PaulinaK
30 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Good value for money
I was there in middle of May and place was quiet empty, no children for me that was very important.
Good, cheap connection to Heraklion centre by bus.
Staff absolutely amazing, friendly
Good value for money
PaulinaK
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Fabien
25 jul 2013
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
De passage...
Motel plutôt que hôtel.
Passable pour une nuit lorsqu'on est de passage.
Fabien
Geverifieerd
8/10 – Goed
LYDIE
10 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chambre confortable
Je suis satisfaite ,dans l'ensemble ,du confort de la chambre et du service..Cependant,j'aurais souhaité être attendue à mon arrivée(autour de 20H40),car le manager était absent,et il a fallu lui téléphoner pour m'annoncer.En revanche,quand,par la suite, j'ai eu besoin d'informations concernant certaines excursions,ainsi que l'accès à certaines chaînes TV,il s'est montré coopératif . Les équipements de l'hôtel sont satisfaisants,et son emplacement également,car l'arrêt de bus se trouve devant sa porte.Si l'on a envie de se baigner,la plage est très proche(valable pour le plein été).
LYDIE
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bertrand
2 nov 2012
Positief: Personeel en service
Emplacement stratégique près de l'aéroport
Bon rapport qualité/prix , excellent emplacement pour une arrivée tardive à l'aéroport d'Heraklion. Pas recommandé pour de longs séjours mais tavernes à proximité.
Bertrand
Geverifieerd
6/10 – Matig
KudiFresi
7 okt 2012
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Ohne grosse Ansprüche
Ich habe das Hotelzimmer nur zum schlafen gebraucht, da ich für drei Wochen ein Auto gemeietet hatte um das Land kennen zu lernen. Im Zimmer war allerdings alles vorhanden aber ohne Komfort und das Zimmer war ruhig.
Wären es Ferien gewesen, bei denen das Hotelzimmer ein wichtiger Bestandteil der Ferien gewesen wären hätte ich sehrwahrscheinlich von Anfang an ein anderes Hotel gewählt oder mir die Zimmer in den beiden neuen Hotelgebäuden zeigen lassen. Ich war im ältesten Teil des Hotels, kann daher die anderen Zimmer in den beiden neuen Hotelgebäuden nicht beurteilen.
Das Restaurant des Hotels ist eher überdurchschnittlich, die Poolanlage ist gemütlich und schön. Das Hotel bietet Gratis Autoparkplatze an. Das Personal war sehr freundlich und immer zuvorkommend der Service war gut.