La Moraga De Poniente Málaga Hostel bevindt zich in Málaga-Este, een wijk in in Málaga, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Alcazaba en Catedral de Málaga zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven en Jachthaven van Benalmádena. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio La Rosaleda of kies voor een avondje uit bij Palacio de Deportes José María Martín Carpena. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Calle Conde de las Navas, 1, Málaga, Malaga, 29017
In de buurt
Playa de Pedregalejo
5 min. wandelen - 0.5 km
Universiteit & Málaga
6 min. wandelen - 0.6 km
Playa de Las Acacias
5 min. wandelen - 0.5 km
Playa del Palo
6 min. wandelen - 0.6 km
Baños del Carmen
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Metrostation La Marina - 6 min. rijden
Málaga (Treinstation YJM-Málaga) - 8 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 28 min. rijden
Restaurants
Generacion 70
5 min. wandelen
La Esquinita De Echeverría
5 min. wandelen
Las Acacias Hostal
4 min. wandelen
Restaurante Merlo
7 min. wandelen
La Chamaca
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Moraga De Poniente Málaga Hostel
Hostel vlak bij Haven
Bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel zijn er de volgende voorzieningen: vervoer van/naar de luchthaven, een dakterras en een kapsalon. Naast een bibliotheek en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, tuinmeubelen en hulp bij uitstappen/tickets
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
2 badkamers met haardrogers
Ledlampen, gemeenschappelijke keukens en verwarming
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kapsalon
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
Dakterras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1980
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
2 gemeenschappelijke badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient vooraf je aankomstgegevens aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel?
Vandaag, 24 jul. 2026, kost een verblijf bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel van één nacht voor twee volwassenen op 28 jul. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Moraga De Poniente Málaga Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt La Moraga De Poniente Málaga Hostel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat La Moraga De Poniente Málaga Hostel?
Dit aan het strand gelegen hostel ligt in Málaga-Este, op 0,5 km van Playa de Las Acacias en op 3,8 km van Playa de La Malagueta. Ook Universiteit & Málaga en Playa del Palo liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Moraga De Poniente Málaga Hostel
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 76 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 35 van 76 beoordelingen
8 - Goed
35
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 76 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 76 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 76 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gudrun
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Rent och vänlig personal
Gudrun
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kristina
26 okt 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sympathisches Hostel
Kristina
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marjon
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect
Marjon
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dunia
19 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un albergue bonito, cómodo, bien comunicado. La cocina está bien equipada y tiene varias terrazas para disfrutar y relajarte. La zona me encantó. Playa, tiendas, bares y cafeterías... Recomendadísimo!
Dunia
5 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan Miguel
25 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super bien!!!
Juan Miguel
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Desiree
28 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personale super cordiale
Personale molto gentile.
Struttura adatta alle mie esigenze.
Desiree
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
VILLE
11 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Liked the chilled vibe and cleanless.
Big plus to the roofterrace as well!
VILLE
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rafael
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was really good fir a hostel. Having air conditioning on those warm nights made all the difference. There's well equipped kitchen, but i didn't use it. I just wanted a place to sleep and shower and this hostel did that perfectly.
Rafael
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
good stay in malaga
Stayed for one night and it was pretty good. clean and friendly staff for a hostel with low rates
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Dan
17 okt 2016
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
No sleep because of traffic nois!
No sleep to the traffic al night. Breakfast ok, rooms clean
Dan
Geverifieerd
8/10 – Goed
hakim
27 apr 2015
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Top hostel met goed personeel
2e keer hier. Zoals voorheen weer goede prijs kwaliteit verhouding. Alleen groep franse jongeren verstoorde tot late uurtjes de nachtrust. :( :(
hakim
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Imen
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel est très gentil et nous aide avec bienveillance
L’hôtel est super bien positionné (à coté de la plage et des bus pour aller en ville)
Je recommande :)
merci beaucoup au monsieur qui est toujours disponible pour nous aider !
Imen
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
2 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super !
C’est parfait. Petit HOSTAL très sympa. Un seul bémol : pas de rideau de lit. Mais des serviettes (d’habitude c’est payant) gracieusement mises à notre disposition…
Patricia
12 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paula
22 jul 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hay todo tipo de tiendas, supermercados… cerca a demás de las playas. Lo único que nos faltó fue una TV en la habitación y baño propio pero vamos que por lo demás todo fantástico.
Paula
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Antony
12 mei 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Terrible
Terrible. Worst night of my life. Cheap windows fitted to the outside balcony to create more space in the rooms, but you can hear all the traffic below from the busy main road ALL night and day. No sleep whatsoever. Cables hanging every where in the room. Shared toilet with the whole floor.
Never again.
Avoid at all cost. £75/night in May. Really
Antony
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sylvie
10 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très belle auberge MAIS bruyante !
Une très belle auberge de jeunesse, à taille humaine dans une ancienne maison rénovée avec goût. (Accueil sympa de Paolo le dimanche de Pâques).
Située près du bord de mer, jolie plage familiale, plusieurs supermarchés tout près.
Facile de rejoindre Malaga et l'aéroport (1h environ et 2 bus pour ce dernier).
Séjour dans une très belle et spacieuse chambre, avec un très grand lit. Wifi efficace. Sanitaires nettoyés plusieurs fois par jour (séparation hommes et femmes à 2 étages différents). Cuisine plutôt bien équipée, avec 2 réfrigérateurs (dont l'hygiène est à parfaire !), plaque de cuisson, bouilloire, machine à café, éléments de cuisine suffisants, mais pas d'eau chaude pour l'évier (gênant car le lave vaisselle était hors service). Une petite terrasse juste à côté : super pour le petit déjeuner. Une très grande terrasse avec transats, et vue mer mais bruit de la rue : (
Chambre avec balcon (inutilisable car située au carrefour de 2 rues extrêmement fréquentées). Un peu dommage ..
Sylvie
3 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jens Erik
31 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bright place five star
Wery nice place, bright and friendly. two nice terraces
Super cheap.
Jens Erik
3 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Omar
3 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Holà !!!!
Bien dans l'ensemble, petit bémol les toilettes et les douches moins spacieux. Et 2 personnes qui entretiennent l'hôtel dommage ils sont jamais venu faire ma chambre ou peut être fallait faire cette demande . Manque d'information dans ce point de vue . Puis signaler toujours vos heures d'arrivée , la réception n'est jamais ouvert aux heures indiquées.
Omar
6 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
LAURA
20 dec 2021
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Alberto y su mujer son muy amables.
Estuvimos menos cómodos por el uso y mantenimiento de las instalaciones comunes
LAURA
2 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andres
16 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bon séjour!
Très beau hostel, vue sur la mer, une belle cuisine propre, vue sur la mer, avec le bus pour aller au centre ville proximité, solarium et un prix très competitif.
Andres
3 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
9 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
muy buen sitio, recomendable
es muy acogedor y confortable.Muy limpio.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A few miles from city center, but very quiet and easy to get around. Super close to a quieter beach than the touristy ones and the staff was very nice. Not many people in the neighborhood speak English, but are very nice and helpful in trying to help especially with how little Spanish I know.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 sep 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really clean and good facilities on the whole. One of our rooms had hard beds and the air con in another was a bit loud, but for the price, this is a really good place to stay. Very close to the beach and excellent choice of restaurants
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yasmin
2 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Mukava hostelli
Toinen sängyn patjoista oli mennyt rikki eikä asialle tehty mitään. Hostellin aamupalaa kannattaa välttää sillä leivät olivat homeessa ja maito mennyt pahaksi. Söpö hostelli kuitenkin, ihan rannan lähellä! Keskustaan pääsee 20min helposti bussilla. Epämukavuudesta huolimatta kiva paikka jos siellä yöpyy pari yötä.
Yasmin
3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kimberly
20 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
5 estrellas! Mejor hubicacion no puede haber!!
Todos aquí me han recibido con una sonrisa, siento como si estuviese en casa! 5 estrellas!!