Geheel appartement

Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi

Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje, een lamp en een raam met dunne gordijnen.
Een woonkamer met twee zwarte leren banken, oranje kussens, een groot raam met dunne gordijnen, een schilderij aan de muur en een betegelde vloer.
Een strand met palmbomen, een heldere lucht en een zandrijk strand.
Een meerlaags woongebouw met balkons, een rood dak aan de onderkant en een helderblauwe lucht.
Een ontbijttafel gedekt met borden, glazen en bestek, een spiegel erboven en een deur links.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi

  • In een rustige maar zeer centrale wijk van Málaga, op slechts 500 m van het zandstrand, biedt het charmante appartement Mariam een uitstekende locatie in deze populaire en levendige vakantiebestemming. Gelegen op de 7e verdieping (bereikbaar met lift), is het lichte vakantieappartement recent gerenoveerd en bestaat uit een woon-/eetkamer, een goed uitgeruste keuken met vaatwasser, 3 slaapkamers (2 slaapkamers met elk 1 bed, waarvan één met mogelijkheid tot een extra eenpersoonsbed, en een andere slaapkamer met tweepersoonsbed) en een badkamer, geschikt voor 4 personen. Het kindvriendelijke appartement beschikt verder over airconditioning, wasmachine, televisie en een babybedje (op aanvraag). Vanuit de ramen genieten jullie van prachtig uitzicht op zowel de Middellandse Zee als de omliggende heuvels.



    Dankzij de geweldige ligging vinden jullie in dezelfde straat een groot park en diverse restaurants en winkels. Het historische centrum van Málaga ligt op slechts 10 minuten rijden of 3,5 km afstand, waar jullie kathedralen, musea, het fort en heerlijke tapas en wijnen kunnen ontdekken. Het fijne, gouden zand van het dichtstbijzijnde strand ligt ook op slechts 500 m of 5 minuten lopen. Hier kunnen jullie ontspannen op het strand en luisteren naar de kalme golven die de kust bereiken.



    De luchthaven van Málaga ligt op 5 km afstand en een bushalte en taxistandplaats bevinden zich direct voor de deur. Op verzoek is een föhn beschikbaar. In de buurt zijn tennisbanen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Carretera de Cadiz, een wijk in Málaga. Catedral de Málaga en Alcazaba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de La Malagueta en Playa Los Alamos. Santisimo Cristo de la Buena Muerte en Centro Cultural Pablo Ruiz Picasso zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Meer appartementen in Málaga
Kaart
MÁLAGA, Andalusia

In de buurt

  • Een rotsachtige kustlijn met kalm water en een geleidelijke hemel.
    Playa de La Misericordia
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een museumgebouw met een bord waarop staat: Museo Automovilístico de Malaga.
    Museo Automovilístico y de la Moda
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • La Farola - Andalucía Open Future
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • La Tabacalera
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Parque del Oeste
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation El Torcal - 8 min. wandelen
  • Málaga (Treinstation YJM-Málaga) - 12 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 22 min. rijden

Restaurants

  • Gutiérrez Playa
    7 min. wandelen
  • Burger King
    10 min. wandelen
  • Casa Ovi
    6 min. wandelen
  • Moby Dick
    8 min. wandelen
  • La Piratería
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment "Mariam" in Central Area Near the Beach with Air Conditioning and Wi-Fi?

Dit appartement ligt in Carretera de Cadiz, op 0,5 km van Parque del Oeste en op 5 km afstand van Haven en Playa de La Malagueta. Ook Playa de La Misericordia en Museo Automovilístico y de la Moda liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation El Torcal ligt op 8 minuten wandelen en naar Metrostation Princesa is het 12 minuten wandelen.