Villa Revolla

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 15
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Villa Revolla ligt in Makinohara. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Yokoji Kasteelruïnes en Horaibashi-brug. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Makinohara Service Area Up Line en Shimada City Rose Hill Park een bezoekje brengen. Tsumakoi Geluidsverlichting en Astronomiemuseum Discovery Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Makinohara
Kaart
401-1 Kiriyama, Makinohara, Shizuoka Prefecture, 421-0401

In de buurt

  • Sekiunin Tempel
    5 min. rijden - 2.7 km
  • Makinohara Service Area Up Line
    10 min. rijden - 5.6 km
  • Wereldtheemuseum
    15 min. rijden - 7.9 km
  • Park van Makinohara
    15 min. rijden - 7.9 km
  • Shizunami-strand
    15 min. rijden - 9.3 km

Lokaal vervoer

  • Shin-Kanaya Station - 20 min. rijden
  • Shizuoka (FSZ-Mt. Fuji - Shizuoka) - 11 min. rijden

Restaurants

  • おふくろ亭
    16 min. rijden
  • みどりの丘
    10 min. rijden
  • 麺屋 燕 牧之原SA店
    11 min. rijden
  • This Is Cafe 富士山静岡空港店
    6 min. rijden
  • マクドナルド
    10 min. rijden

Over deze accommodatie

Villa Revolla

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Villa Revolla heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Villa Revolla inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Revolla uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Revolla?

Dit hotel in Makinohara ligt op 2,6 km van Sekiunin Tempel en op 10 km afstand van Wereldtheemuseum en Park van Makinohara. Ook Makinohara Service Area Up Line en Shizunami-strand liggen op 10 km afstand.