Hotel Avenida de España bevindt zich in El Naranjo - La Serna, een wijk in Fuenlabrada, en ligt vlak bij een metrostation. Catedral de la Almudena en Puerta del Sol zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij El Rastro en Winkelcentrum Príncipe Pío. Zoo Aquarium de Madrid en Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Fuenlabrada
Avenida De Espana, De 18, Fuenlabrada, Madrid, 28941
In de buurt
Centro Cultural La Paz-Gijón
13 min. wandelen - 1.1 km
Centro Comercial Plaza de la Estación
13 min. wandelen - 1.1 km
Gemeentelijk Sportcentrum Fernando Martin
16 min. wandelen - 1.4 km
Parque de Adiestramiento Canino
3 min. rijden - 2.2 km
Universidad Rey Juan Carlos
5 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Station Fuenlabrada La Serna - 9 min. wandelen
Metrostation Parque Europa - 16 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 29 min. rijden
Restaurants
La Cazurra Taberna Leonesa
11 min. wandelen
El Rincon de Salva
6 min. wandelen
churreria cibeles
9 min. wandelen
Bar España 17
1 min. wandelen
El Café De Laura
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Avenida de España
Hotel vlak bij Zoo Aquarium de Madrid
Een koffiebar/café, een bar en een businesscentrum verwelkomen je bij Hotel Avenida de España. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Turquesa, serveert ontbijt, lunch en diner. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en meertalig personeel
Een automaat, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Een receptieruimte, rookvrije accommodatie en vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
De 80 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 12 per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor kamerkluis: EUR 8 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Avenida de España?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Avenida de España?
Vandaag, 10 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Avenida de España van één nacht voor twee volwassenen op 6 jul. 2026 min. € 58, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 12 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Avenida de España inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Avenida de España uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Avenida de España?
Dit hotel ligt in El Naranjo - La Serna, op 19 km van Zoo Aquarium de Madrid en op 20 km van Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía. Ook Catedral de la Almudena en Puerta del Sol liggen op 25 km afstand. Metrostation Parque Europa ligt op 16 minuten wandelen en naar Metrostation Parque de los Estados is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Avenida de España
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,2
Locatie
8,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 177 van 438 beoordelingen
10 - Uitstekend
177
Gastenscore: 8 - Goed. 148 van 438 beoordelingen
8 - Goed
148
Gastenscore: 6 - Redelijk. 70 van 438 beoordelingen
6 - Redelijk
70
Gastenscore: 4 - Matig. 26 van 438 beoordelingen
4 - Matig
26
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 17 van 438 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
17
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marlyn
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was good, a lot of options
Marlyn
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Autumn
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
clean room, very nice people, parking was a bit inconvenient but the room was great for a large travel group, which is sometimes hard to come by. breakfast was also pretty good, and worth the charge if you don’t want to venture out for a meal.
Autumn
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rehan
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice town clean hotel
Rehan
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joe
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly
Joe
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
nourhane
31 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit déjeuner très acceptable, chambre propre. personnel de l'hôtel très sympathique
nourhane
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CAROLINA
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
CAROLINA
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yenny
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente lugar donde hospedarse, cerca de muchos sitios de interes
Yenny
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francisca
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
En relación calidad-precio todo genial y el personal muy amable
Francisca
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luis
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo bien
Luis
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Temple
5 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
lovely and amazing
Temple
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daniel
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sim, atendimento excelente
Daniel
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hua
20 apr 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A good hotel situated good
Hua
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
jennifer
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like that it had parking
jennifer
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
15 jan 2026
Si todo correcto
David
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
George
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location and things to eat was not too far. Close to bus and train
George
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
DAVID
17 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place
DAVID
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Elena
22 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La recepcionista súper desagradable, la habitación olía a pies y el desayuno una auténtica basura...no entiendo las buenas valoraciones...
Elena
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
claudia
2 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Best place to stay I really enjoyed my time over there this past two weeks .
Friendly staff and good food at the restaurant.
claudia
13 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Temple
17 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
excellent lovely peaceful
Temple
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
René
13 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente, desde a simpatia dos funcionários até o conforto e condições do quarto
René
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CARLA
24 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito Bom
Ambiente agradável, funcionários, atenciosos e muito simpáticos, recomendo.
CARLA
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan Jose
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien
Juan Jose
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tania
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel ideal para visitar la Warner. Limpio, habitación familiar amplia y personal agradable.
Tania
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antonio Jose
26 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel comodo y con fácil acceso a Madrid
Todo muy bien
Antonio Jose
5 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Oscar
4 feb 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten