Villa Nakalua heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Nakalua hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Keukens met koelkasten, vaatwassers en ovens
(kleer)kasten, broodroosters en kookgerei, borden en bestek
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Extra bed: EUR 30 per dag
Badkamer
1 privébadkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Dvd-speler
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 19.30 uur en 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 19.30 uur en 15.00 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in Cessange, een wijk in Luxemburg. Bezoek Parc-Ed-J-Klein en Nationaal Natuurhistorisch Museum, plaatselijke attracties, of ga naar Shopping Center Cloche d'Or en Auchan Cloche D'Or als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Josy Barthel of Stade Achille Hammerel. Bekijk onze reisgids voor Luxemburg
55a Rue de Cessange, Luxembourg City, Luxembourg, 1320
In de buurt
Merl-Belair-park
16 min. wandelen - 1.4 km
Notre-Dame
6 min. rijden - 2.7 km
Stadhuis van Luxemburg
6 min. rijden - 3.1 km
Place d'Armes
6 min. rijden - 3.1 km
Den Atelier
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Leschte Steiwer/Dernier Sol Tram Stop - 3 min. rijden
Station Hollerich - 6 min. wandelen
Internationale luchthaven Findel (LUX) - 20 min. rijden
Restaurants
Brasserie Des Jardins
3 min. rijden
One Toast
15 min. wandelen
Au Pain de Mary
15 min. wandelen
MANI D’ORO
11 min. wandelen
Le Riad
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Nakalua?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Villa Nakalua inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 19.30 uur en 15.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Nakalua uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Nakalua?
Dit appartement ligt in Cessange, op 2 km afstand van Den Atelier, Merl-Belair-park en Musée des Postes & Télécommunications. Ook Europese Commissie Luxembourg en Galerie d'Art Contemporain Am Tunnel liggen op 3 km afstand. Paräisser Plaz/Place de Paris Tram Stop ligt op 23 minuten wandelen en naar Gare Centrale Tram Stop is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.