Geheel appartement

Dünenvilla 11, Whg 5

Fotogalerie voor Dünenvilla 11, Whg 5

Jachthaven
Exterieur
Jachthaven
Privékeuken
Een hotelkamer met een bed, een bureau, een stoel, een televisie en uitzicht op het balkon.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 437 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Dünenvilla 11, Whg 5

  • Geniet van je vakantie aan de Oostzee in het nieuwe vakantieresort BeachBay aan de Priwall in Lübeck Travemünde. De comfortabele vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping van de duinvilla op een rustige locatie achter de promenadevilla's. De accommodatie in strandhuisstijl past perfect in het aangelegde duinlandschap.



    Het woongedeelte heeft een glazen erker, waardoor de vakantiewoning bijzonder licht is. De kitchenette, slaapbank en bio-ethanol open haard bevinden zich hier ook. Vanuit de aparte slaapkamer kun je naar het balkon. Hier kun je samen ontbijten of gewoon genieten van de frisse Oostzeelucht.



    De badkamer is je privé wellnessruimte. Hier kun je lekker relaxen in de infraroodsauna of ontspannen in het stoombad met regendouche. De vakantiewoning heeft ook een modern entertainmentsysteem met Blu-Ray speler, twee flatscreentelevisies en een muzieksysteem met MP3-aansluiting. Koffieliefhebbers vinden een Nespresso-apparaat in de keuken (breng je eigen capsules mee), evenals een thermoskan en een handfilter om je eigen koffie te zetten als je de voorkeur geeft aan klassieke filterkoffie.



    Een korte wandeling vanaf je duinvilla brengt je naar het zandstrand, de jachthaven en de boulevard. Hier ligt ook het museumschip "Passat".



    Alle geregistreerde vakantiegasten van deze NOVASOL accommodatie krijgen per verblijf één keer gratis toegang tot het zwembad van de a-ja in Travemünde. Bij dit aanbod is de eenmalige terugreis met de veerpont over de rivier de Trave inbegrepen (alleen in combinatie met toegang tot het zwembad). Meer informatie ontvang je bij je huurdocumenten of van het servicepersoneel ter plaatse.



    BeachBay biedt je zowel gastronomische variatie als talloze vrijetijdsactiviteiten. Restaurants en winkels vind je in de markthal. Het restaurant Ahoi by Steffen Henssler ligt direct aan het water, terwijl andere bars, cafés en een ijssalon op de promenade het aanbod compleet maken. Er zijn ook speeltuinen, een fietsverhuurcentrum, het Ostseestation (aquarium en Oostzee tentoonstelling) en het Passat museumschip voor het hele gezin.



    De Priwall is een ongeveer drie kilometer lang schiereiland tussen de Oostzee en de Trave in het oosten van Sleeswijk-Holstein en hoort sinds 1226 bij Lübeck. Strandplezier, zwemmen, watersporten en avontuur direct voor de deur van je vakantiehuis.



    De foto's van de appartementen zijn voorbeelden van accommodaties. De inrichting is vergelijkbaar, maar niet identiek. De inrichting van het appartement kan variëren.



    Andere appartementen in deze duinvilla: DTR113-122



    - Free parking space in car-park

    - Verbruikskosten incl.



    Optioneel:

    - Bedlinnen + handdoek: 25.00 EUR/p.p. per verblijf







    - Huisdieren: 2

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Waterskiën

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Unitgrootte: 37 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 2 pet(s)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Travemünde, een wijk in Lübeck, en ligt aan het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Marienkirche en Schrangen. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Minimare Ontdekkingspark en Lütt Kaffeebrenner een bezoekje brengen. Klütz Vlinderpark en Music and Congress Hall Lübeck zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lübeck
Meer appartementen in Lübeck
Kaart
Travemünde Waterfront, Schleswig-Holstein

In de buurt

  • Een jachthaven met diverse zeilboten afgemeerd aan houten steigers.
    Priwall
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een groot zeilschip afgemeerd in een haven, met een gebouw en bomen op de achtergrond.
    Viermastbark Passat
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een rustige rivier met een zandstrand en zeewier.
    Strand van Priwall
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Een bakstenen toren met meerdere balkons en een klok.
    Alter Leuchtturm Travemünde
    10 min. rijden - 0.5 km
  • Ostseestation Priwall
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Lübeck-Travemünde Skand. - 12 min. rijden
  • Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 44 min. rijden

Restaurants

  • Junge Die Bäckerei
    20 min. wandelen
  • Gosch Sylt Travemünde
    9 min. rijden
  • Junge Die Bäckerei
    10 min. rijden
  • Ahoi Steffen Henssler
    6 min. wandelen
  • Gelato de Luxe by Giovanni L.
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dünenvilla 11, Whg 5?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Je kunt in de omgeving gratis parkeren.

Hoe laat kan ik bij Dünenvilla 11, Whg 5 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Dünenvilla 11, Whg 5 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Dünenvilla 11, Whg 5?

Dit appartement ligt in Travemünde, vlak bij Priwall en Ostseestation Priwall. Ook Viermastbark Passat en Pötenitzer Wiek liggen op 10 minuten wandelen. Station Lübeck Travemünde Haven ligt op 22 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Dünenvilla 11, Whg 5

9,0

Fantastisch

6,0

Netheid

10

Locatie

4,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Die Unterkunft, die Gastfreundschaft von Novasol und die Umgebung waren einfach toll. Innerhalb von 5 Minuten war man am Strand. Alles war sehr hundefreundlich. Unsere Mikrowelle hat am Anfang erst nicht funktioniert, worum sich sofort gekümmert wurde. Wir hatten eine schöne Woche dort, vielen Dank!
5 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Aufenthalt war super- die Kostenstruktur der Wohnung leider unklar und die Sauberkeit und der Zustand der Wohnung eher weniger ansprechend. Die Häuser sehen super aus, die Wohnungen sind zwar klein, aber für zwei Personen in Ordnung, aber Hundehaare auf den Bettdecken, schmutzige Töpe im Schrank, nur eine Rolle Toilettenpapier- das sind alles Kleinigkeiten, die dann aber doch zu einer Abwertung führen. Warum muss man zwei Mal eine Pauschale für Bettbezüge bezahlen, wenn mit zwei Personen anreist? Warum ist diese Zahlung überhaupt als extra fällig, wenn eigentlich mit all-inclusive geworben wird? Auch die Endreinigung wurde extra ausgewiesen. Der Ort ist super, wir waren auch zufrieden mit dem Aufenthalt, aber die Häuser würde ich nur unter Vorbehalt weiterempfehlen
3 nachten verbleven in juni 2025