Het is een eenkamerappartement met een aparte kleine keuken.
Dit appartement ligt in de buurt van de haven in Travemünde en beschikt over een balkon. In het appartement aan de haven vindt u een overdekt zwembad en een sauna direct in het gebouw. De accommodatie is voorzien van een bank, een tv en een volledig uitgeruste kitchenette met een kookplaat en een magnetron. De eigen badkamer heeft een douche. Het appartement aan de haven biedt ook wasfaciliteiten en een gemeenschappelijke lounge. De accommodatie biedt gratis parkeergelegenheid.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Sauna
Verwarmd zwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Microgolfoven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Travemünde, een wijk in Lübeck. Bezoek Alter Leuchtturm Travemünde en Gothmund, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Lübeck Kerstmarkt en Hüxstraße Winkelstraat. Karls Avonturendorp - Warnsdorf en Viermastbark Passat zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lübeck
Station Lübeck-Travemünde Skandinavienkai - 5 min. wandelen
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 37 min. rijden
Restaurants
Junge Die Bäckerei
6 min. rijden
Gosch Sylt Travemünde
4 min. rijden
Junge Die Bäckerei
5 min. rijden
La Casetta
14 min. wandelen
Ahoi Steffen Henssler
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Apartment at the harbor, Germany over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment at the harbor, Germany?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment at the harbor, Germany inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment at the harbor, Germany uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment at the harbor, Germany?
Dit appartement ligt in Travemünde, op 3 km afstand van Seebad Museum, Travemuende ferryhaven en Ostseestation Priwall. Ook Alter Leuchtturm Travemünde en Viermastbark Passat liggen op 3 km afstand. Station Lübeck-Travemünde Skandinavienkai ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Lübeck-Travemünde Skand. is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment at the harbor, Germany
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Christiane V.
15 sep 2018
Schönes Appartement. Erholsamen Feriendomizils. Schöner kleiner Balkon mit schönem Blick über Travem
Die Nutzung des kleinen Hallenbades ist auch genial.