Geheel appartement

Victoria -Black Square Collection

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Victoria -Black Square Collection

Voorkant van accommodatie
Deluxe appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie, een tabletcomputer en een mp3-dock
Deluxe appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie, een tabletcomputer en een mp3-dock
Deluxe appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie, een tabletcomputer en een mp3-dock
Deluxe appartement, 1 slaapkamer | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Victoria -Black Square Collection

Dit appartement heeft niet alleen een droogkuis/wasserijservice, maar ook een wasserij en hulp bij uitstappen/tickets. Dit appartement beschikt over een tablet. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl een wasmachine/droogkast en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een tablet en wasmachines/drogers. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben bureaus. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, designer toiletartikelen en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Londen is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft premium satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Hypoallergeen beddengoed en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Designer toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met premium satellietzenders
  • Mp3-dock
  • Tablet

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice
  • Wasmachine/droogkast
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: GBP 850.0 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Victoria Black Square Collection Apartment
Black Square Collection Apartment
Victoria Black Square Collection
Black Square Collection
Victoria -Black Square Collection London
Victoria -Black Square Collection Apartment
Victoria -Black Square Collection Apartment London

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Buckingham Palace en Big Ben zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Kensington High Street en Oxford Street. Ga naar Royal Albert Hall om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor London Eye, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Meer appartementen in Londen
Kaart
Flat 4, 147 Cambridge St, Pimlico, London, England, SW1V 4QA

In de buurt

  • Londen toont historische architectuur, een rivier of beek en kasteel of paleis
    Thames River
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Apollo Victoria Theatre inclusief historische architectuur, theaters en bewegwijzering
    Apollo Victoria Theatre
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Sloane Square bevat een fontein
    Sloane Square
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Buckingham Palace
    Buckingham Palace
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Victoria Station Travel Information Centre
    11 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Pimlico Underground Station - 8 min. wandelen
  • Londen (ZEP-Station Victoria) - 12 min. wandelen
  • Londen (LCY-London City) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Cask Pub & Kitchen
    5 min. wandelen
  • Delizie D'italia
    1 min. wandelen
  • The Marquis of Westminster
    6 min. wandelen
  • The Roasting
    5 min. wandelen
  • Cyprus Mangal
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Victoria -Black Square Collection?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Victoria -Black Square Collection inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Victoria -Black Square Collection uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Victoria -Black Square Collection?

Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van Apollo Victoria Theatre en Victoria Station Travel Information Centre. Ook Buckingham Palace en Sloane Square liggen op 2 km afstand. Pimlico Underground Station ligt op 8 minuten wandelen en naar Victoria Underground Station is het 12 minuten wandelen.

Beoordelingen over Victoria -Black Square Collection