Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Oxford Street en Piccadilly zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar London Eye en Natural History Museum. Wassenbeeldenmuseum Madame Tussauds en ZSL London Zoo mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London
Dit rookvrije appartement beschikt over hulp bij uitstappen/tickets, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London heeft 3 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke flatscreentelevisie heeft premium kabelzenders en betaalfilms.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: GBP 10 per dag
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Spellen
Buiten
Balkon/terras
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 08.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [85-87 BAYHAM STREET, NW1 0AG].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan GBP 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: GBP 600 per accommodatie per verblijf (voor gasten jonger dan 25 jaar oud)
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 450 te betalen.
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 08.00 uur
Toeslag voor babybed: GBP 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie voert 2 weken voor aankomst een autorisatie uit op je creditcard voor de volledige boekingskosten als je je verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
St. James Park Apart City Stay London Apartment
St. James Park Apart City Stay Apartment
St. James Park Apart City Stay London
St. James Park Apart City Stay
St James Park Apart City Stay
St. James Park Apart City Stay London
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 08.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London?
Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van Westminster Abbey, Big Ben en Thames River. Ook Buckingham Palace en Trafalgar Square liggen op 2 km afstand. Pimlico Underground Station ligt op 7 minuten wandelen en naar St. James's Park Underground Station is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lux St James Park Apartment Central London FREE WIFI by City Stay Aparts London
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
9,2
Locatie
6,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 34 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 34 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 34 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 34 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 34 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
Nicole
Reisde met familie
23 dec 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luxe en schoon appartement met bijkomende kosten.
Prachtig appartement op een afstandje lopen van de metro.
Het appartement was schoon, mooi, veilig en echt fantastisch. Handdoeken, toiletpapier, keukenrol, koffie, shampoo’s alles was aanwezig.
Erg lastig vond ik de manier waarop de sleutels verkregen worden.
Ondanks dat ik verschillende documenten moest opsturen, moesten we de sleutel aan de overkant van de straat halen.
Jammer vind ik dat ze extra rekenen voor een schoonmaak. Dat zou al in de prijs moeten zitten die je boekt. Daarvoor kwam er nu 45 pond bij.
Verder had ik gevraagd om een early check in.
Helaas hadden wij ruim twee uur vertraging en konden we er geen gebruik van maken. We hebben er wel 50 pond extra voor moeten betalen.
Nicole
2 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
28 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Groot schoon appartement met een goede ligging tov metro
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Joseph
Reisde met een groep
6 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Good property
It was very nice, great location. All involved were very good, helpful and supportive. My only concerns was poor lighting in both bathrooms and they don’t provide a normal coffee maker. They provided some coffee pods not enough for the entire stay.
Joseph
8 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
David
Reisde met familie
5 sep 2021
Positief: Comfort kamer
We had a comfortable stay. Some of the furniture is needing a refresh but well appointed
David
11 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
25 jan 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2021
4/10 – Matig
Carrie
Reisde met familie
19 mrt 2020
Carrie
5 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Randal
Reisde met familie
15 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic place. Supplied shampoo and conditioner but had no hand or bath soap. There was a store right across the street so it was not big deal. Would highly recommend this place for families looking to stay in more of a neighborhood than the hotel areas.
Randal
3 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Simon
Zakenreiziger
13 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
St James stay
Modern, clean, quiet, large apartment within walking distance of both tourist and business areas. Plenty of restaurants and nearby transport - ideal.
Simon
3 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Jonathon
Reisde met familie
28 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jonathon
3 nachten verbleven in december 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Emre
Zakenreiziger
9 dec 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Never ever stay
The worst experience i've ever faced. They are fraud, they wait more than two hours on the street with the car. They did not send me the access code and they carge my money eventhough they did not alow me to stay at the hotel. Stay away from here.
Emre
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
jenan h mikhayel
Reisde met familie
7 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
jenan h mikhayel
2 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Sharon
Reisde met familie
12 nov 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Not a Hotel!
This is not a hotel, it is a apartment complex. I was not happy at all with the way I had to go get the keys at a convenience store a subway away.
Very uncomfortable and inconvenient. The clerk was not pleasant to say the least. The pictures show a outside area and this was not included.
So even though the apartment was nice and clean i would not book again.
Sharon
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met familie
20 aug 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
The Communication was reale. First we cannot geht in because the key was deposit. The we have Check the Apartment and one window cannot be close fully. I writing a message to the office and over the 4 days nothing happens.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
9 jul 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Endroit très propre et tranquillle.
Récemment renové
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Alejandro
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
8 jun 2019
Nothing, we were never able to even open the door. We were locked out with no contact information with my children on the street At midnight. Never stayed in the property and they took my money. What’s perfect scam!
Alejandro
3 nachten verbleven in juni 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
20 mei 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had apt 5 and it is decorated nicely but the surfaces were not clean. There were dirty handprints on the walls, around light switches and the sofa cushions were dirty, not surprising as sofa is white, so looked particularly bad. Decorator Cushions on one of the beds were not washed. Dining chairs a bit rickety too. We had five towels for four of us but no hand towels, face clothes or bath mats. We knew we weren’t going to get our towels changed as we were there for only 4 nights but bath mats and hand towels would have been appreciated. Fan in one bathroom didn’t work. Didnt use the kitchen at all but seemed well appointed and clean but fridge smelly. The door to boiler room was ajar when we arrived as the vacuum cleaner was not put in properly so my husband had to rearrange the closet so everything would fit in and we could shut the door. Only received one set of keys so had to be together always. The beds were not very comfortable as you could feel the springs. The apartment did not have a fresh smell at all. We left one day early so we could get a better sleep and booked a hotel. The apartment had good reviews which is why we booked so we were really surprised. Would not go back and do an apt again.They did offer to send a maid but we said no as the cleaning required was not typical , that is the sofa needed to be cleaned, the walls washed etc. We called Expedia..they said they would call us back but never did. A big clean of apartment would have gone a long way.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Espen, Stavanger
13 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
City Stay Aparts, Ashburnham Mews
Kjempefin leilighet med 2 etasjer. 2 store soverom, 2 store bad og ett toalett nede. Stor stue/kjøkken i en løsning, å alle fasiliteter. Lokalområdet var veldig koselig og rolig. Hyggelige folk på den lokale puben. 5 min gange til Pimlico undergrunnstasjon og 15 min til Victoria station som tar deg til Gatwick og ellers en sentral bane i London☺️ Veldig greit for familier som ønsker rolige kvelder med unger. Passer ikke som festleilighet da det er imot reglene med høy støy
Espen
4 nachten verbleven in mei 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Yesill
17 apr 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
불만 가득
주인이 엄청 불친절함
에어비앤비임
Yesill
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good place to stay in this location.
Lovely apartment and central location. The apartment is well equipped and the appliances are big standard. The surrounding area is more business oriented. No problems getting taxis.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
21 feb 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
terrible check in. great apartment once inside
check in process is very difficult. before going you send them id cards, proof of address and credit card info. once you get there you get a key from a lock box
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
DC, HK
Reisde met familie en kleine kinderen
11 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location. Clean and tidy. Highly recommend to families with children.
DC
4 nachten verbleven in februari 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
6 feb 2019
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Michael
23 nov 2018
Amazing apartment, excellent location, superb value for money. Could do with more towels as not enough left and no soap but otherwise would definitely stay here again.