Particuliere eigenaar
Maison D'hôtes La Passerelle Cotes D'armor
Bed & breakfast in Loguivy-Plougras
Fotogalerie voor Maison D'hôtes La Passerelle Cotes D'armor





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Loguivy-Plougras, Côtes-d'Armor
In de buurt
Parc Naturel Régional d'Armorique10 min. rijden - 10.0 km
Stranden van Bretagne24 min. rijden - 24.3 km- Château de Rosanbo18 min. rijden - 16.7 km
- Château des Salles20 min. rijden - 30.8 km
- Vallée des Saints22 min. rijden - 25.4 km
Lokaal vervoer
- Station Plounérin - 18 min. rijden
- Lannion (LAI-Lannion - Cote de Granit) - 45 min. rijden
Restaurants
- Total7 min. rijden
- Bradley Graeme8 min. rijden
- Le Kenhuel13 min. rijden
- Café de l'Union11 min. rijden
- Creperie du Mene Bre12 min. rijden
Over deze accommodatie
Maison D'hôtes La Passerelle Cotes D'armor
Gelijkaardige accommodaties

The roofs of Nazado (2/4 people)
The roofs of Nazado (2/4 people)
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,6








