Appartement 1: Nieuw gebouw met oplevering 22. Juli 2017. Verdere meubels en muurschilderingen volgen, evenals actuele foto's van de appartementen en de prachtige tuin. NIEUW: karren voor elk appartement! Perfect voor de manier om te winkelen, naar het strand, om te wandelen enz,
• Ruim perceel (600 m²) met tuingebruik voor alle gasten. • Karren voor elk appartement! Perfect voor het pad naar winkels, het strand, om te wandelen, etc. • Sauna huis op het terrein. Gebruik voor alle accommodaties (munten storting ca. € 2 per uur) • DSL Internet W-Lan gratis • De schuur is vrijgegeven voor een gemeenschappelijke ruimte. Het heeft tot 100 bordspellen voor bijna alle leeftijden, meer dan 800 boeken voor veel leeftijden, vooral kinder- en tienerboeken, buitenspellen en handige items zoals meer ligbedden, karren, parasols, enz. • Neem fietsen mee direct naast de schuur / direct achter het saunapaviljoen is een fietsenstalling gebouwd voor ongeveer 16 fietsen. • Parkeren op het terrein. Elk appartement heeft een parkeerplaats. • Ca. 900m van het strand en ongeveer 1800m van de backwaters. • Ca. 2 minuten lopen naar de supermarkt Edeka, dokter, post • Ca. 4 minuten naar Ponnyhof. Ook mogelijk rijden. • Ca. 6 minuten lopen naar het treinstation �� Ca. 6 minuten lopen naar recreatieve voorzieningen en restaurants Alle accommodaties zijn van een hoge standaard en hebben allemaal gratis draadloos internet. Onze appartementen zijn elk uitgerust met twee of drie slaapkamers. Alle kamers hebben een terras of balkon. Alle appartementen hebben een open haard, vloerverwarming in alle kamers en het gebruik van de buitensauna in het tuinpaviljoen. Voor alle gasten van onze twee huisjes (huis van het strand straat 29 en het huis van de Triftweg 10), die tegenover en in het midden van een grote tuin te delen zijn, is in een bijkeuken van het huis (strand 29) een wasmachine (munt 2 € per wasbeurt) beschikbaar. Daarnaast is er de mogelijkheid om gebruik te maken van de sauna (muntentoeslag ongeveer 2 € per uur) voor alle accommodaties van onze twee huisjes in het nieuw gebouwde saunapaviljoen in de gemeenschappelijke tuin. Alle gasten worden uitgenodigd om de hele tuin met liefdevolle landschapstuin (zie foto's) en de barbecue (grote stenen barbecue met open haard) te gebruiken om samen te zitten, te ontbijten en te blijven hangen. Daarom hebben we de tuin zo ontworpen dat de tafel en de barbecue in het midden van onze twee huisjes STERN USEDOM (huisje van de strandstraat 29 en het huis van de Triftweg 10) zich bevinden. We hebben deze ruimte aan het einde van juni 2017 aanzienlijk uitgebreid, zodat er een grote zithoek is van Duits eiken (de tafel heeft een gewicht van ongeveer 600 kg. Eén lange bank heeft elk een gewicht van ongeveer 300 kg.) Vindt plaats. Zo zijn hier ongeveer 16 mensen te vinden. Hier hebben we een centrum gecreëerd waar mensen elkaar kunnen ontmoeten en ontmoeten. Als u graag voor uzelf wilt zijn, zijn de ruime terrassen en balkons van elk appartement beschikbaar. Als iemand niet in contact wil komen met andere mensen en kinderen niet gewenst zijn, huur deze mensen dan niet. Bedankt voor uw begrip.
Aankomst is mogelijk van 16:00 tot 19:00 uur en vertrek van 07:00 tot 10:00 uur.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Loddin. Bezoek culturele hoogtepunten Atelier Otto Niemyere-Holstein Museum en Theater Blechbüchse. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Schloss Pudagla en Bernsteintherme. Karl's Avonturendorp en Tropenhaus Bansin zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals fietsen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Loddin
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 1 - Holiday home Triftweg 10?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 1 - Holiday home Triftweg 10 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 1 - Holiday home Triftweg 10 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 1 - Holiday home Triftweg 10?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Natuurpark Usedom, Strand Kölpinsee en Kölpinsee. Ook Karl's Avonturendorp en Strand van Ückeritz liggen op 3 km afstand. Station Kölpinsee ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Bahnhof Stubbenfelde is het 16 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 1 - Holiday home Triftweg 10
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Steffen W.
2 mei 2024
Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid
Toilettentür defekt
Toilettentür defekt
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Wolfgang H.
25 okt 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sehr schöne Ferienwohnung
Wir haben in dieser Ferienwohnung einen sehr schönen Herbsturlaub an der Ostsee verbracht. Die Wohnung ist mit 55qm zwar relativ klein für eine 5-köpfige Familie, der Schnitt der Zimmer ist aber gut durchdacht. Die Ausstattung ist überzeugend, es fehlt nichts. Für die Kinder gibt es im Gartenbereich tolle Spielmöglichkeiten. Ein großes Dankeschön an die Vermieter und die Ansprechpartnerin vor Ort, auch für die Begrüßunggetränke und Aufmerksamkeiten für die Kinder. Wir können die Wohnung nur empfehlen!