Mallorca Garden ligt in Llucmajor. Haven van Palma de Mallorca en Jachthaven van Puerto Portals zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Palma en Playa d'el Arenal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuito Mallorca of Plaza de Toros. Bekijk onze reisgids voor Llucmajor
AVDA. EUROPA, 19, Playa de Palma, Balearic Islands, 07600
In de buurt
Playa d'el Arenal
9 min. wandelen - 0.8 km
Playa de Palma
11 min. wandelen - 1.0 km
Aqualand El Arenal
3 min. wandelen - 0.3 km
Caló de Sant Antoni
9 min. wandelen - 0.8 km
Puerto del Arenal
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Palma de Mallorca Son Fuster - 17 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 11 min. rijden
Restaurants
Limit Beach Club
16 min. wandelen
Las Sirenas
9 min. wandelen
Panaderia Pasteleria Ballester
6 min. wandelen
El Nilo
8 min. wandelen
Bar Piñero Tal
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mallorca Garden
Hotel vlak bij Playa d'el Arenal
Overweeg een verblijf bij Mallorca Garden en geniet van een terras, een speeltuin en een spelletjesruimte. Gasten kunnen een wasserij verwachten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Fietsverhuur, een lift en een pool- of biljarttafel
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen
Balkons, grote koelkasten/vriezers en koffiezetapparaten/waterkokers
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mallorca Garden Hotel
Mallorca Garden Hotel
Mallorca Garden Playa de Palma
Mallorca Garden Hotel Playa de Palma
Veelgestelde vragen
Waar staat Mallorca Garden?
Dit hotel in Llucmajor ligt op 15 minuten wandelen van Aqualand El Arenal en Playa de Palma. Playa d'el Arenal ligt op 1,3 km.