Geheel appartement
Libeccio Urban Suite by Pleiades Home
Fotogalerie voor Libeccio Urban Suite by Pleiades Home





Beoordelingen
7,8 op 10 –
Goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer75 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Europa
Hotel Europa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
8.2 van 10, Zeer goed, 269 beoordelingen
De prijs is € 84
inclusief belastingen en toeslagen
23 mrt - 24 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT049009C277892GWA
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3874143
Over deze buurt

Livorno
In de buurt
Chiesa di Santa Caterina3 min. wandelen - 0.3 km
Fortezza Nuova5 min. wandelen - 0.5 km
Monumento dei Quattro Mori8 min. wandelen - 0.7 km
Haven van Livorno8 min. wandelen - 0.7 km- Kathedraal van Livorno6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Centraal Station Livorno - 11 min. rijden
- Kabeltrein van Montenero - 21 min. rijden
- Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 35 min. rijden
Restaurants
- Madiba3 min. wandelen
- Osteria della Venezia5 min. wandelen
- La Ponceria1 min. wandelen
- Costalli Pizza e Torta3 min. wandelen
- Bad Elf Pub4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Libeccio Urban Suite by Pleiades Home
Beoordelingen
7,8








