Eland Lodge ligt in Livingstone. Verken de plaatselijke natuur bij Victoria Falls en Nationaal Park Victoria Falls. Bekijk onze reisgids voor Livingstone
Plot 4424/324, Off Lusaka Road, Highlands, Livingstone, Southern Province
In de buurt
Nationaal Park Mosi-oa-Tunya
8 min. rijden - 8.4 km
Mukuni Park Curio Market
3 min. rijden - 2.7 km
Livingstone Museum
3 min. rijden - 3.1 km
Spoorwegmuseum
6 min. rijden - 5.8 km
Livingstone Reptile Park
8 min. rijden - 8.4 km
Lokaal vervoer
Livingstone (LVI) - 9 min. rijden
Restaurants
Sea Spice
4 min. rijden
S'lo Lounge
3 min. rijden
Munali Coffee
3 min. rijden
Olga's The Italian Corner
4 min. rijden
Cafe Expresso Departure Lounge
10 min. rijden
Over deze accommodatie
Eland Lodge
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis continentaal ontbijt, een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice verwelkomen je bij Eland Lodge. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een 24-uurs receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties
Ledtelevisies van 40 inch met premium tv-zenders
Baby-/kinderbedden, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Eland Lodge van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 40, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Eland Lodge?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Eland Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Eland Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Eland Lodge?
Deze lodge in Livingstone ligt op 2,8 km van Mukuni Park Curio Market en op 3,5 km van Livingstone Museum. Ook Spoorwegmuseum en Maramba Cultural Museum liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.