Best Western Shackleford 

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 100
inclusief belastingen en toeslagen
4 jul - 5 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, bubbelbad

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken (Walk-in Shower)

9,2 van 10
Fantastisch
(10 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

8,6 van 10
Voortreffelijk
(14 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Junior suite, 1 kingsize bed, niet-roken (with Sofabed)

9,0 van 10
Fantastisch
(9 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Best Western Shackleford  bevindt zich in West Little Rock, een wijk in Little Rock, en ligt vlak bij de luchthaven. War Memorial-stadion en Congrescentrum Statehouse zijn culture hoogtepunten in dit gebied. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Simmons Bank Arena. Bekijk onze reisgids voor Little Rock
Kaart
8 Shackleford Drive, Shackleford & Markham, Little Rock, AR, 72211

In de buurt

  • Een stadsgezicht met moderne gebouwen, een rivier en groene zones.
    Congrescentrum Statehouse
    10 min. rijden - 14.7 km
  • Een modern gebouw met een glazen gevel en een voetgangersbrug.
    William J. Clinton Presidential Library
    11 min. rijden - 15.8 km
  • Arkansas Skatium
    4 min. rijden - 2.9 km
  • University of Arkansas for Medical Sciences
    5 min. rijden - 8.3 km
  • War Memorial-stadion
    6 min. rijden - 8.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Union - Little Rock - 13 min. rijden
  • Little Rock, AR (LIT-Clinton National Airport) - 17 min. rijden

Restaurants

  • 7 Brew Coffee
    11 min. wandelen
  • McDonald's
    11 min. wandelen
  • Big Bad Breakfast
    16 min. wandelen
  • Twin Peaks
    2 min. wandelen
  • Wingstop
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Best Western Shackleford 

  • Hotel vlak bij Arkansas Heart Hospital
  • Best Western Shackleford  bevindt zich dicht bij Baptist Health en biedt een gratis ontbijtbuffet, een wasserij en een 24-uurs fitnesscentrum. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een businesscentrum.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een binnenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie
    • Geldautomaat/bankservice, meertalig personeel en bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 60 kamers zijn inclusief voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Pillowtopmatrassen, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
    • (kleer)kasten, koelkasten en microgolfovens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 09.30 uur

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Binnenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Binnenzwembad
  • Extra bed (toeslag)
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 1 gebouw
  • 3 etages
  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)
  • Gratis babybed
  • Pillowtop-matras

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Mobiele toegangssleutel
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 10.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: USD 100.00 per accommodatie per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Count on Us (Wyndham) hanteert.
Bij de accommodatie dienen gasten die niet gevaccineerd zijn voor Covid-19 mondmaskers te dragen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Beschikt Best Western Shackleford  over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Shackleford ?

Vandaag, 3 jul. 2026, kost een verblijf bij Best Western Shackleford  van één nacht voor twee volwassenen op 4 jul. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Best Western Shackleford ?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Best Western Shackleford  inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Best Western Shackleford  uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Best Western Shackleford ?

Dit hotel ligt in West Little Rock, op 1,9 km van Arkansas Heart Hospital en op 3 km van Baptist Health. Ook University of Arkansas for Medical Sciences en War Memorial-stadion liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Best Western Shackleford 

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

8,4

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 245 van 381 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 82 van 381 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 27 van 381 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 381 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 17 van 381 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Benjamin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean, staff was helpful, breakfast was great.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

María T.

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
everything was excellent
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rachel

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very friendly. The location was perfect for us. There was plenty of parking and I felt the neighborhood was very safe and I didn’t worry about my vehicle. I would definitely stay here again when I come back to Little Rock.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wilber

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Will stay here again! No issues
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jordan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Barbara Baskins

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes, parking was well lit and close to the main entrance. The breakfast was well stocked and always hot and fresh. Delicious!
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jared

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was everything we were needing! Great stay!
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Radha Krishna

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was free and it was really good. Pool is really nice. Room service is really good.
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Heather

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Pool was ice cold! The heater was broken 😞
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Willie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ruth

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The facilities are fresh and new. It was very comfortable. Staff was exceptionally friendly, responsive and helpful. Breakfast and other aminnities contributed to make it an good value. It was also very convenient but just out of the way enough to be quiet.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wendy

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little spot just off the freeway on our way from Nashville to Dallas. Rooms were clean and tidy
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Marcus

Negatief: Personeel en service
Not recommended for stay.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nancy

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was clean and comfortable. Staff were friendly and helpful. Stay was noisy in the night and early morning, but this was due to inconsiderate guests, not the fault of the hotel.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sandra

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything that you would want in a hotel except a little noise from the neighboring buissness. But It was a Saturday night and when i went to bed at ten all was quiet. Yes, i would stay there again.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Alice

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The property needs at least a small lighted sign right next to the drive you turn on the road to approach the hotel. Our room #was 100… at approximately around midnight we were awakened by screeching cars and extremely LOUD music right in parking lot or alley behind our room …loud yelling and laughter. They screeched of in their cars about 20 minutes later. I’m all for having a good time, but not on at midnight on a Monday night right outside our window in our room, after traveling for 10 hrs on the road.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kimberly

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Would stay again
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Frank

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes, the room was clean and staff helpful
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Doris

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We needed a place to stay for a dental appointment. Being a 2 hr away, meant we would have to leave at 6 am. 1st time staying there, but it's was a good choice. Good restaurant in walking distance. Myself appointment was only 8 minutes away. So it worked out good.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jesscia

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing room. Very clean, good staff
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was the cleanest hotel I’ve ever stayed at!
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Orlando

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen desyuno, comodo, limpio!
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Veronica

Positief: Netheid, voorzieningen
Clean, quiet, good location
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Hunter

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Room was clean and quiet but bed was hard as a rock and shower really didn’t have no pressure
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alain

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was very nice. We didn't have a long stay but would recommend this hotel. AA++
1 nacht verbleven in december 2025