Dit mooie appartement is modern en smaakvol ingericht en ligt vlak bij verschillende topattracties in Lissabon, zoals de Arco da Rua Augusta, de Sé de Lisboa en tal van goede restaurants in de buurt.
De woonkamer heeft een comfortabele bank, een flatscreen-tv om al je favoriete programma’s te kijken en een eettafel voor vier personen waar je lekker met je dierbaren kunt eten. Er is ook een eigen terras waar je ’s ochtends van je koffie of ’s avonds van een drankje kunt genieten aan de aanwezige tafel en stoelen.
De keuken is uitgerust met alle benodigde kookgerei en bestek om huiselijke maaltijden te bereiden, zoals een oven, een kookplaat, een magnetron en een vaatwasser, zodat je na het bereiden van een heerlijke maaltijd gemakkelijk kunt opruimen. Het appartement beschikt ook over een wasmachine en strijkbenodigdheden voor je was.
Er zijn twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een queensize bed en de tweede een stapelbed. Alle bedden zijn voorzien van gratis beddengoed van hotelkwaliteit voor maximaal comfort.
De badkamer is voorzien van alle benodigde voorzieningen, waaronder schone handdoeken en gratis toiletartikelen.
Het appartement wordt altijd professioneel schoongemaakt en grondig ontsmet voor jouw veiligheid.
Geniet van je verblijf!
Je hebt toegang tot het hele appartement!
Wij zijn GuestReady, een vastgoedbeheerder, en we willen ervoor zorgen dat je verblijf zo soepel en comfortabel mogelijk verloopt. We staan 24/7 voor je klaar als je tijdens je verblijf hulp nodig hebt. Houd er rekening mee dat dit een privéwoning is, dus zorg er alsjeblieft goed voor alsof het je eigen huis is.
Omdat São Vicente zo dicht bij Alfama ligt, krijg je hier ook een beetje van die ‘sfeer’ mee. Omdat deze wijk bijna volledig uit heuvels bestaat, vind je overal hoge plekken met adembenemende uitzichten.
Voor velen staat São Vicente bekend om de Feira da Ladra, oftewel de ‘vlooienmarkt’. Jaar na jaar trekken dinsdagen en zaterdagen bewoners en toeristen naar het Campo de Santa Clara, een markt voor antiek, kleding en tweedehands spullen. Te midden van alle drukte en lawaai kun je rustig een kopje koffie drinken of lunchen op het terras van de Clara Clara-kiosk in de ommuurde Jardim Santa Clara.
Op het hoogste punt staat het Mosteiro de São Vicente de Fora, een kerk en klooster uit het einde van de 16e eeuw en een van de meest indrukwekkende gebouwen van Lissabon. Lager op de heuvel ligt het Panteão Nacional, majestueus met zijn barokke architectuur en de rustplaats van enkele van de grootste namen uit het Portugese verleden. Vanaf de trappen heb je een prachtig uitzicht over de oude stad tot aan de rivier de Tejo.
Het appartement is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
De dichtstbijzijnde tramhalte, Sapadores (lijn 28E), ligt op slechts 10 minuten lopen.
De luchthaven Humberto Delgado ligt op 17 minuten rijden van de accommodatie.
Dit is een accommodatie met zelfincheck, en je wordt gevraagd je identiteit te verifiëren voordat je in het appartement kunt inchecken. Inchecken kan vanaf 15.00 uur, afhankelijk van beschikbaarheid en bevestiging.
Er geldt een strikt rookverbod op het terrein. Als ons team aanwijzingen ontdekt dat deze regel is overtreden (bijv. rooklucht, as, peuken, enz.), behouden we ons het recht voor om minimaal € 200 aan rookkosten in rekening te brengen.
Houd er rekening mee dat bij een verblijf van meer dan 30 nachten een beleid voor redelijk gebruik van de nutsvoorzieningen geldt, met een limiet van 80 €.
Voor de eerste dagen zorgen wij voor de basisbenodigdheden: proefverpakkingen van douchegel, shampoo, zeep, toiletpapier, keukenrol, spons, afwasmiddelen en vuilniszak.
Extra sleutels: 20 € (extra set sleutels indien beschikbaar, bij verlies van sleutels of voor het openen van de deur tijdens je verblijf). Extra schoonmaak met linnengoed: de prijs van een schoonmaakkostenvergoeding. Extra linnengoed: 30 € (handdoeken en lakens voor 2 personen, d.w.z. wanneer de slaapbank niet is inbegrepen).
Gelijkaardige accommodaties
Renovated Apartment w/ Private Courtyard, By TimeCooler
Stadscentrum van Lissabon
Renovated Apartment w/ Private Courtyard, By TimeCooler
dit appartement ligt in Lissabon in het stadscentrum. Kathedraal van Lissabon (Se) en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio José Alvalade of MEO Arena. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Zijn huisdieren welkom bij GuestReady - Captain's residence R/C near Alfama?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij GuestReady - Captain's residence R/C near Alfama inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij GuestReady - Captain's residence R/C near Alfama uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat GuestReady - Captain's residence R/C near Alfama?
Dit appartement ligt in Oude Stad van Lissabon, op 2 km afstand van Vlooienmarkt Feira da Ladra en Kathedraal van Lissabon (Se). Ook Rossio Square en Avenida da Liberdade liggen op 3 km afstand. Tramhalte Sapadores ligt op 9 minuten wandelen en naar Tramhalte R. Angelina Vidal is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over GuestReady - Captain's residence R/C near Alfama
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 12 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 12 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 12 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 12 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Fabio B.
19 jan 2024
Amazing place
Amazing place
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jam G.
23 okt 2025
Great apartment , nicely appointed and really well located
Great apartment , nicely appointed and really well located
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jam G.
18 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great apartment , really nicely appointed , very clean and a good location
2 nachten verbleven in oktober 2025
Van een partnersite
6/10 – Matig
Bruno C.
10 apr 2026
Appartement spacieux
Appartement spacieux
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Francisco Q.
19 jan 2024
Estaba muy limpio y todo muy nuevo, con parada de autobús justo a lado y cerca de barrio de alfama a
Estaba muy limpio y todo muy nuevo, con parada de autobús justo a lado y cerca de barrio de alfama aunque nosotros cogíamos Uber, el apartamento disponía de todo para una estancia comoda
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Anne F.
19 jan 2024
Great apartment, loved the terrace
Great apartment, loved the terrace
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Edda M.
28 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Karon F.
30 sep 2025
Positief: Accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid, inchecken en locatie
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Toni B.
11 nov 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie